«Рух» розгромив «Колос» в стартовому матчі фінальної частини чемпіонату України серед аматорів (ОНОВЛЕНО)
14.09.2015 10:46

Винниківський "Рух" завдав нищівної поразки з рахунком 5:1 діючому чемпіону Харківської області "Колосу" Зачепилівка у стартовому матчі фінального етапу чемпіонату України серед аматорських команд, який проходив на стадіоні "Іван" в Одесі.

Рухівці довго не "розкачувались" і з самого початку зустрічі захопили ініціативу у грі. Вже на 5 хвилині матчу підопічні Романа Гданського мали чудову нагоду відкривати рахунок. Прохід Володимира Макара по правому флангу завершився точною передачою на Андрія Кікотя, який метрів 16-ти "розстрілював" ворота, але влучив прямо у воротаря "Колоса".

А на 15-ій хвилині матчу перевага "Руху" була матеріалізована. Арбітром матчу було призначено штрафний удар в сторону воріт "Колоса". Олександр Алієв влучно пробив, але воротар перевів м'яч на кутовий. Після передачі з кутового того ж Алієва воротар відбиває м'яча на Віталія Романюка, який з 16 метрів наносить удар, але і цей удар воротар парирує і знову на Романюка. Віталій вдруге наносить удар і відкриває рахунок у матчі.

Вже через 4 хвилини рухівці знову проводять хорошу атаку. Романюк пройшов по правому флангу, подав на Макара, але Володимир з метрів 7-ми не влучив у ворота.

На 28-ій хвилині матчу рухівці подвоюють рахунок. В метрах 18-ти від воріт харківчан арбітр матчу призначив штрафний удар, який майстерно виконав Олександр Алієв і не залишив ніяких шансів для воротаря суперників.

До закінчення першого тайму гра і надалі проходила з ігровою та територіальною перевагою винниківської команди, але збільшити рахунок до закінчення першого тайму рухівцям не твдалося. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь "Руху".

З перших хвилин першого тайму рухівці знову впевнено захопили ініціативу і вже на 6-ій хвилині забили втретє. Олег Шептицький з центральної зони віддав на правий край на Володимира Макара, той прострілив у штрафний майданчик, де Андрій Кікоть ударом з метрів восьми заставив капітулювати воротаря "Колоса".

Через 5 хвилин футболістам з харківщини вдалося в одній з контроатак відквитати одного м'яча.

Більшого рухівці своїм сьогоднішнім суперникам не дали здійснити, а у свою чергу ще двічі змусили їх витягувати м'яча з власних воріт. На 62-ій хвилині матчу прекрасна трьохходівка Алієв-Шацьких-Шептицький завершується голом останнього - 4:1. А на 72 хвилині шедевральна комбінація у виконанні винниківських футболістів! Олег Шептицький прострілив з правого краю, а Андрій Кікоть в один дотик невідпорно направив круглого у сітку воріт! Дубль Андрія і рахунок 5:1 на користь "Руху".

Вже на доданій 3-ій хвилині матчу футболісти "Колоса" мали нагоду дещо скоротити відставання у рахунку. За гру рукою Олега Панасюка у власному штрафному майданчику арбітр призначив 11-метровий штрафний удар. Нападник "Колоса, екс-динамівець Києва, Дмитро Воробей не зміг реалізувати пенальті, влучивши у перекладину. Майже зразу після цього пролунав фінальний свисток. Прекрасна перемога винниківського "Руху" у стартовому матчі фінальної частини чемпіонату України серед аматорів.

«Рух» Винники - «Колос» Зачепилівка 5:1 (2:0)

Голи: Романюк (15); Алієв (28); Кікоть (51,72), Шептицький (62) - Жигалов (56)

Нереалізований пенальті: Д.Воробей, 90 + 3 (перекладина).

"Рух" Винники: Шевчук (Дяченко, 87 хв.), Баглай, Гусаковський, Гурський (Панасюк, 80 хв.), Романюк (Бойко, 60 хв.), Костик (Іванов, 76 хв.), Кікоть, Алієв (Сергеєв, 70 хв.), Шацьких, Шептицький (Омельченко, 68хв.), Макар (Вурта. 76 хв.)

"Колос" Зачепилівка: Штанько, М.Воробей, Тарасов (Васильєв, 55), Жданов (к), Білик (Абальмасов, 78), Передистий, Сахно (Костюк, 72), Шеремет (Вітер, 55), Батусов (Улицький, 69), Д.Дяченко, Жигалов (Д.Воробей, 78). Запасний: Давидов.

Попередження: Тарасов (Колос), 27.

У другому матчі 1-го туру у групі А ФК "Вінниця" зіграв у нічию з рахунком 2:2 з одеською "Жемчужиною".

Наступний матч в рамках другого туру у групі А винниківський "Рух" зіграє у вівторок, 15 вересня, на цьому ж стадіоні з ФК "Вінниця". Початок матчу: 13.00. На нашому сайті знову можна буде слідкувати за перебігом подій матчу у нашій онлайн-трансляції.

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Теги: чемпіонат аматорів, Олександр Алієв, фінальна частина, Колос Зачепилівка, Рух Винники