Богдан Шустер буде балотуватись на посаду міського голови Винник
14.09.2015, 10:32

Дорогі винниківчани! За останні кілька днів у Винниках дуже активізувалась громадська робота – це і робота з дітьми, і боротьба з корупцією, і різноманітні заходи. На наше переконання, що Ви – винниківчани достатньо свідомі, що це все пов’язане з прийдешніми виборами.

За роки Незалежності України у Винниках не було жодного, підкреслюємо, – жодного мера, який народився б і виріс у рідному місті.

Ми переконані, Винники вже нарешті дозріли і виховали для себе достойного керівника – це корінний винниківчанин, який не просто мешкає, який живе своїм містом – це Богдан Шустер. Він вже більше ніж 15 років займається громадською роботою, а саме: є головою МГО «Золота молодь Винник», згуртовуючи дітей та молодь у найрізноманітніших акціях, проектах, літньому таборуванні та виховуючи в них справжніх громадян своєї країни, а також він є працівником ГО «Оселя», учасником Народного хору «Воскресіння», аматорського театру «Сміх і сльоза», заступником голови церковного братства храму Івана Хрестителя. А від початку конфлікту на Сході країни активно займається волонтерською діяльністю, особисто доставляючи, зібрану від винниківчан благодійну допомогу воякам не в госпіталь, а безпосередньо на передову.

Цього тижня Богдан Шустер оголосив свій намір - балотуватись на посаду міського голови міста Винники.

Діяльність саме Богдана та його команди однодумців ми бачимо постійно упродовж останніх 15 років, а не за місяць до виборів. Навіть якщо на Вас тиснутимуть, агітуватимуть, купуватимуть гречкою, чи замилюватимуть очі величезними та дорогими бігбордами.

Пам’ятайте, що в кабінці для голосування Ви будете одні, і що саме Ви в силі змінити своє місто.


На фото Богдан Шустер (другий справа) під час святкування 72-ї річниці УПА

Софія Маркевич

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Богдан Шустер, Кандидат

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 2
avatar
1 Sofija Markevith • 16:23, 14.09.2015
!!!
avatar
2 Назарій Завада • 15:59, 20.10.2015

Найкраща кандидатура з тих, що є і були.
avatar

RedTram
Loading...