У Винниках має бути більше щасливих дітей! (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
14.09.2015 17:01
У неділю, 13 вересня, у Винниках було по-дитячому весело й гамірно. Адже чимало винниківських дітлахів зібралися разом на міському дитячому святі «Я люблю Винники», що відбулося на площі біля КЦ «Дозвілля».

Усі діти, від найменших чотирирічних – до підлітків, чудово провели час. Організатори свята запропонували конкурси, танці й розваги на будь-який смак. А найбільше смакували юним винниківчанам солодкі призи, які отримали усі учасники змагань.

Майбутні артисти залюбки взяли участь у конкурсі талантів, в якому співали пісні та декламували вірші. Юні художники змагалися у конкурсі малюнку, на якому зображали найвідоміші винниківські споруди та пам’ятники. А найбільше захоплення та радості у дітей викликали конкурси-змагання. Адже усі змогли  походити по канату, помірятися козацькою силою, побігати в кулькових перегонах та з’їсти шоколад на швидкість.

Юні винниківчани не менше від дорослих люблять своє місто. Про що завзято розповідали в  інтерв’ю. На думку дітей, у Винниках має бути більше маршруток, необхідно відремонтувати дороги й полагодити будинки. А найголовніше дитяче бажання – щоб у Винниках було найбільше щасливих дітей.

Більше фото дивіться у фотогалереї сайту Винники Plus.

Анна Гордієвська, фото: Марта Талан


Теги: конкурс, свято, розвага, діти, кц Дозвілля, Я люблю Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar