«Рух» здобуває другу перемогу у фінальному турнірі ЧУ серед аматорів
15.09.2015 14:39

Сьогодні, 15 вересня, чинний чемпіон України серед аматорів винниківський "Рух" здобув другу перемогу у фінальному турнірі Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. В Одесі на стадіоні "Іван" підопічні Романа Гданського, забивши два сухі м'ячі у ворота ФК "Вінниця", зробили вагомий крок до фінального матчу цьогорічного чемпіонату.

Із самого початку рухівці заволоділи ігровою та територіальною перевагою, хоча в перші 20 хвилин особливо гострих моментів біля воріт суперника створити їм не вдавалося.

Перший хороший момент біля воріт вінницьких муніципалів рухівці створили на 23 хвилині - хороша, швидка. атака завершилася непоганим ударом Баглая в межах штрафної суперника, але прямо в руки воротаря. А вже на 30-ій хвилині винниківчани повели у рахунку. Ще одна хороша атака Руху завершилась ударом Романюка, який воротар перевів на кутовий. Передачою з кутового у виконанні Алієва скористався на "всі 100" Омельченко, переправивши головою м'яча у сітку воріт "Вінниці"!

На 40-ій хвилині рухівці могли подвоїти рахунок. Після чергової комбінації Макар обіграв у штрафному майданчику воротаря суперника, але той в останній момент зупинив Володимира недозволеним прийомом. Арбітр матчу чомусь неугледів порушення і вказав продовжувати гру.

Останні хвилини другого тайму рухівці і далі контролювали хід поєдинку, але чогось гострого біля ворітсуперника більше не створили. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь винниківської команди.

З перших хвилин другого тайму на полі у складі "Руху" з'явився Сергеєв, який замінив Алієва.

Вже на другій хвилині рухівці провели масовану атаку, яка завершилась ударом головою Омельченка, але м'яч пролетів вище воріт.

З 59-ої по 63-у Роман Гданський проводить дві заміни - Шептицький змінює Омельченка, а замість Гурського виходить Гусаковський.

На 67-ій хвилині масована атака "Руху" знову ледь не привела до взяття воріт. Комбінацію партнерів завершував Макар. Перекидаючи з метрів двадцяти воротаря, Володимир послав м'яча і вище воріт.

А вже через дві хвилини винниківчани засмутили суперника вдруге. Прекрасна трьохходівка гравців "Руху" завершилася прострілом з лівого краю Макара на Шептицького, який майстерно направив м'яча у сітку вінничан.

Після того, як рахунок став 2:0 на полі у складі винниківчан були проведені ще дві заміни - замість Романюка на поле вийшов Дмитрух, а замість Шацьких - Фурта.

Останні хвилини матчу нічого не змінили на полі, рухівці спокійно довели матч до перемоги.

Другий матч групи А між командами "Колос" Зачепилівка - "Жемчужина" Одеса завершився з рахунком 3:0 на користь "Колоса".

Рух Винники - ФК Вінниця - 2:0 (1: 0)