Українців масово "косить" невідома хвороба
16.09.2015, 10:27
В Україні невідомий вірус сотнями відправляє людей на лікарняні. Симптоми у всіх схожі – нежить, кашель, температура та втрата голосу.

І, як повідомляє Gazeta.ua, посилаючись на ТСН, на противагу попереднім сезонним вірусам, цей, за словами хворих, значно сильніший.

Українці, які чутливі до сезонних вірусів, кажуть, що переносять зазвичай їх значно легше, ходять на роботу і паралельно лікуються. Проте цього разу все минає значно важче, а обійтися без сильних антибіотиків просто неможливо. Тому хворі змушені масово йти на лікарняний щонайменше на тиждень.

У школах також почастішали випадки хвороби. Хворіють і діти, і викладачі, дехто змушений лікуватися на лікарняному ліжку. Побільшало пацієнтів в клініках.

Лікарі радять пересидіти хворобу вдома до повного одужання і стверджують, що вірус цьогоріч такий самий, що й торік. І лякатися його не варто.

Фото: http://poradu.pp.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: лікарняний, Кашель, нежить, лікарі, вірус

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...