Правий сектор приєднається до блокади Криму
16.09.2015, 11:34

Національно-визвольний рух "Правий сектор" долучиться до блокади Криму, яку ініціював Меджліс кримсько-татарського народу. Про це повідомляє Провід Національно-визвольного руху "Правий сектор", інформує pravyysektor.info.

При цьому, як йдеться в повідомленні, ПС розцінює Блокаду Криму, як подвійний удар "- і безпосередній удар по московським інтересам, і удар по нинішній системі, котра склалася в Україні, системі запроданства і здачі державних інтересів".

У заяві наголошується, що "на досягнення тактичних перемог, у тому числі забезпечення вимог Меджлісу, буде направлятися блокада Криму".

"У той же час ми чітко усвідомлюємо, що звільнення Криму так само, як звільнення окупованих територій Донбасу, неможливо без збройної боротьби з окупантами А таку боротьбу можна повноцінно вести лише за умови реалізації стратегічної мети - Повалення режиму внутрішньої окупації та отримання повноцінної державності", - заявляють у партії.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: правий сектор, блокада, Крим

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...