Олігархи повинні будуть ще дещо зробити для країни корисного і піти на пенсію, або в чесний бізнес
16.09.2015 12:37

Так історично склалося, що народ не може знищити український олігархат. Як тільки народ шукає партію, яка наміряється ліквідувати олігархів, там практично відразу починають з'являтися каламутні особистості, які мало схожі на борців з олігархами, а скоріше на їхніх прислужників.

І виходить замкнуте коло. За кого не голосуй, все одно проголосуєш за олігархат. Це називається недобросовісна конкуренція. І бігати цим замкнутим колом можна нескінченно довго.

Але не було б щастя, та нещастя допомогло. Ресурси в Україні закінчилися. Олігархи звичайно ж хочуть і далі доїти українську корову, та ось невдача, корова то українська, а молоко дає вже американське. Своє закінчилося.

А американці не ті, хлопці, які дозволять всякій нечисті привласнювати їхні гроші. У них є дуже хороша фінансова розвідка, яка може сильно ускладнити життя нашим «зайчикам». Простіше кажучи, всі вони вже давно висять там на гачку.

Коли Коломойський тільки роздумував, чи не брикнути йому проти Порошенка, йому дуже швидко окреслили галявинку, в рамках якої він може «боротися» з Порошенком. Коломойський все правильно зрозумів і поводиться, більш-менш, пристойно.

Зараз американці проводять роботу з Ахметовим, який теж повинен заробити собі право на спокійну старість, щоб не скласти компанію Фірташу в якому-небудь американському суді. У Ахметова є своя роль в американському сценарії, про яку я вже писав і напишу ще.

Така робота буде проведена з усіма олігархами і хлопців цих відженуть від корита, яке у нас називається бюджет. А зробить це Яресько, бо Арсеній не впорався з покладеними на нього надіями.

Олігархи загалом то можуть бути цілком милими хлопцями, якщо не пускати їх до держбюджету і не давати їм паразитувати на державних ресурсах.

І не треба соромитися того, що американці допоможуть нам у боротьбі з олігархами. Старші товариші, повинні допомагати молодшим. Прийде час, і ми теж комусь допоможемо. Донбасу, наприклад.

Ера олігархату добігає кінця. Ці хлопці повинні будуть ще дещо зробити для країни корисного і піти на пенсію або у чесний бізнес. А хто буде проти, то й у в'язницю. Закон буде один для всіх!

Олексій Заводюк, evroua.com


Теги: бюджет, олігарх, Ігор Коломойський, Наталія Яресько, Ринат Ахмєтов, Дмитро Фірташ


Читайте також:
Коментарі
avatar