За кулісами фінального турніру ЧУ серед аматорів розпочались незрозумілі ігри (ОНОВЛЕНО)
16.09.2015 13:55

Згідно вчорашньої інформації опублікованої на офіційному сайті Асоціації аматорського футболу України, винниківський "Рух" достроково забезпечив собі місце у фіналі. Сьогодні ця інформація вже зникла зі сторінки офіційного ресурсу ААФУ.

Питань нема, є регламент (правда його так ніхто не опублікував, ред.) - треба його виконувати. Але є питання, чому вчора, опублікувавши інформацію про достроковий вихід "Руху" у фінал чемпіонату, працівники офіційного сайту не подивились в регламент?! Чому сьогодні ця інформація тихенько зникає і ніякого спростування від сайту?! Чому ніхто не розмістить копію рагламенту змагань?!

У свою чергу інформаційний партнер ААФУ сайт ua-football.com опублікував спростування розміщеної вчора інформації:

"Ранее мы указали, что винниковский "Рух" досрочно обеспечил себе место в финале. Как оказалось данная информация была ошибочной. Согласно регламенту соревнований зачепиловский "Колос" все еще сохраняет шансы на первое место в группе. Приносим команде из Харьковщины свои извинения за недостоверную информацию".

Як повідомило сайту Винники Plus джерело з Одеси, у групі Б також назріває скандал. Йдуть розмови про те, що оржівському "ОДЕКу" готуються зарахувати поразку в останньому матчі з командою "Інгулець 2", у якій перемогу з рахунком 1:0 отримала команда з Рівненщини.

Поки оновлювався даний матеріал поступила інформація, що в матчі «ОДЕК» - «Інгулець 2» за рівненську команду грав Сергій Шаюк, який буцімто мав пропускати матч через перебір карток. За це команді «ОДЕК» зараховано технічну поразку - 0:3.

Як повідомляє спільнота Телеспорт у Facebook, начальник команди «ОДЕК» Ярослав Кулаковський обурений таким рішенням. За його словами, після попередньої гри з місцевим колективом «Балкани» у суддівському протоколі жовтої картки у Шаюка не було, а оржівський клуб свідомо підставили. На переконання п. Кулаковського, таким чином, організатори фінальної частини роблять усе, щоб саме «Балкани», яких «ОДЕК» переміг – 2:1, пробилися до вирішальної гри за «золото».


Теги: фінальна частина, ОДЕК Оржів, чемпіонат аматорів, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar