«Рух» у втретє поспіль зіграє у фіналі ЧУ серед аматорів
17.09.2015 17:21
Сьогодні завершилися матчі третього туру групового турініру фінальної частини Чемпіонату України серед аматорів 2015 року. У вирішальній грі за звання кращої аматорської команд України зустрінуться чинний чемпіон України винниківський "Рух" і ФК "Балкани" Одеса.

Винниківська команда у непростому поєдинку з одеською "Жемчужиною" здобула перемогу 1:0 і незважаючи на сумнівний рахунок 7:0 у матчі "Колос" Зачепилівка - ФК "Вінниця" втретє поспіль у фінал чемпіонату України серед аматорів.

Треба відзначити, що зі старту на поле не вийшли п'ятеро провідних гравців "Руху", які були під загрозою отримання другої жовтої карточки, яка б недозволила їм зіграти у фіналі.

Гра виявилася напруженою і для гравців, і всього колективу команди. Потрібно було обов'язково не програти, бо у матчі "Колос" Зачепилівка - ФК "Вінниця" голи влітали з великою швидкістю у ворота вінничан. Забігаючи наперед, повідомимо, що команда з Харківщини забила стільки, скільки було б потрібно при програші "Руху". Колос виграв з рахунком 7:0!

Незважаючи на такий перебіг подій у паралельному матчі, рухівці все таки вирвали перемогу у непростому матчі. Хоча підопічні Романа Гданського все-таки більше володіли ігровою ініціативою і мали кілька нагод вразити ворота суперника, але і гості в декількох моментах були близькі до того, щоб засмутити винниківчан.

На 43 хвилині матчу винниківчани отримали чудову нагоду відкрити рахунок. Шептицького, приймаючого м'яча на груди, суперник "завалив" на газон і рефері призначив одинадцятиметровий удар. Сам постраждалий виконав пенальті, але воротар парировав його удар. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 0:0.

Після перерви на полі точилася така сама безкомпрмісна боротьба. У підсумку долю цього непростого поєдинку вирішив один забитий м'яч. На 22-ій хвилині другого тайму Микола Баглай наважився на удар з метрів 22 і непрогадав - м'яч затріпотів у сітці воріт одеситів!

До кінця матчу рахунок так і не змінився і завершився з мінімальною перевагою винниківського "Руху", яка дала втретє путівку винниківчанам у фінальний поєдинок ЧУ серед аматорів, якому зустрінеться з переможцем групи Б, командою "Балкани" Одеса.

Як тільки-що повідомив по телефону президент ФК "Рух" Григорій Козловський, фінальний поєдинок відбудеться у неділю, 27 вересня, в Києві на стадіоні ім. Баннікова. Також президент клубу повідомив, що для всіх бажаючих БЕЗКОШТОВНО відвідати фінальний поєдинок у Києві будуть виділені автобуси у тій кількості, яка буде потрібна для перевезення всіх бажаючих. Ліміту немає! Більше про організацію поїздки в Київ можна дізнатися ТУТ.

Теги: фінальна частина, онлайн, чемпіонат аматорів, Рух Винники, Жемчужина Одеса