Циркове шоу у матчі ФК «Вінниця» - «Колос» Зачепилівка (ВІДЕО)
18.09.2015 08:10
Справжнє циркове шоу влаштували на полі команди ФК "Вінниця" та "Колос" Зачепилівка у матчі 3-го туру фінального турніру Чемпіонату України серед аматорських команд в Одесі.

Пропонуємо подивитись на те, як потрібно робити необхідний результат на футбольному полі.

Цікаво, як відреагують на таке шоу у Федерації футболу України?!


Теги: фінальна частина, Колос Зачепилівка, чемпіонат аматорів, ФК Вінниця


Читайте також:
Коментарі
avatar
Цікаво, а як відреагувала Федерація футболу України на зливний домашній матч "Руху" з "Опором" 0-4 і нічию 3-3 дома з Одеком ( при тому що Рух вигравав по ходу зустрічі 2 рази, а Одеку вкрай необхідна була нічия!!!)?
avatar
думаю неправильно сравнивать вот это (достаточно посмотреть как вкатали 2-ой и 7-ой голы. особенно седьмой, видимо время уже поджимало и №7 Винницы решил просто мимо мяча пробежать.) с тем как Рух проиграл Опору, там  матч был по сути товарищеский (обе команды не могли опуститься или подняться в группе) и Рух мог выпустить тех кто до этого не имел игровой практики, так сказать дать шанс. А тут вкатали столько, сколько нужно. Было бы Колосу нужно 9-10 мячей - забили бы столько. Достаточно посмотреть видео голов и стандарт на последних минутах матча.
avatar
Все по ділу кажете Глєб, нема що тут порівнювати! Такого я ще цирку на полі ніколи не бачив. Це повне знущання над футболом. Тут  повинні команди бути жорстко наказані і дискваліфіковані на довгий термін!!! На таке неможливо дивитися! І це фінал чемпіонату України! Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
доводжу до Вашого відома як призедент який відповідае за своі слова та діі своіх футболістів. ми ніколи з одеком не грали 3:3 це Ви щось напутали або Вас ввели в оману, по друге у матчі з опором ми хотіли глянути на молодих футболістів які провалили даний матч після чого шість чоловік були відправлені в оренду по комадах. і ще маленький факт у цій грі ні нам ні опору нічого не світило. я зайшовши у роздівалку сказав що ми не маем права у дома програвати навіть третім складо тим більши з таким рахунком тому команда була дуже жорстко фінансово наказана. і ще ті хто знають мене що зі мною на ці теми договоритись не можливо я заннадто принциповий і у області заставив усіх призедентів пожати один одному руки і дати слово що ніхто не буде стимулювати суддів а хто нарушить слово то інший має право підійти і дати по морді тому хто нарушив домовленості. так що цей камінь не у той город ви кинули
avatar
0
Що ви пишете, Рух в третьому турі вдома програвав ОДЕКУ 0:1 і потім
зрівняв рахунок 1:1. Ніяких 3:3 не було! У другому матчі на виїзді у
6-му турі Рух виграв 6:0! А ОПОРу програв у п'ятому турі. Цей програш
нічого ОПОРу не давав. У складі Руху вийшла половина складу молодих
гравців, п'ятеро з яких після цієї гри президент відправив в аренду! Так
що не пишіть дурниць!
Дивіться результати тут - http://plus.lviv.ua/chempionat_ukraine_amator_2015
avatar
0
Дуже гарні коментарі справжніх вболівальників з міста Вінниці можна переглянути тут - http://www.ua-football.com/userblo....b33e3a8
avatar