Григорій Козловський: «Події на фінальному турнірі Чемпіонату України серед аматорів – це анархія» (ВІДЕО)
18.09.2015 19:21
Президент діючого чемпіона України серед аматорів винниківського «Руху» Григорій Козловський прокоментував на сайті ua-football.com скандальні події у фінальній частині групового турніру чемпіонату України серед аматорів.

Нагадаємо, в ОДЕКа з Оржева (Рівненська область) забрали участь у фіналі турніру через буцімто те, що у матчі групового турніру зіграв гравець, який мав перебір жовтих карток, і відповідно мав бути дискваліфікований, а матч «Колос» Зачепилівка – ФК «Вінниця», який завершився з рахунком 7:0 на користь харків’ян, підозрюється у договірному.

«Хотів би основний акцент зробити двох речах, - каже Григорій Козловський. - Це технічна поразка команді ОДЕК та договірний матч «Колос» - ФК «Вінниця». Вважаю, що команду ОДЕК вбили і навмисно підставили. Команда ОДЕК є аматорською, а відповідно асоціація аматорського футболу сама мала проконтролювати і попередити команду хто з гравців є дискваліфікованим. Якщо в такий спосіб команда «Балкани» готова вибороти статус чемпіона України серед аматорів, то ми готові їй віддати і цей, і минулорічний кубок. Це, а особливо матч «Колос» - ФК «Вінниця», не що інше як анархія та футбольне бл…во. Дуже хочу, аби федерація футболу України переглянула матч «Колос» - ФК «Вінниця» та подивилася нам в очі. Мабуть, це зробити буде соромно. Не хочу зайвий раз говорити, що порядок у футболі потрібно робити знизу. Якщо це не буде зроблено, то бл..во буде продовжуватися і на інших рівнях. Якщо комусь потрібен такий цирк в аматорському футболі, то ми у ньому клонуами не будемо», - сказав Григорій Козловський.


Теги: чемпіонат аматорів, ФК Вінниця, фінальна частина, Колос Зачепилівка


Читайте також:
Коментарі
avatar