Хто любить Винники? Діти люблять Винники! (ВІДЕО)
20.09.2015 21:54
Субота, 19 вересня у Винниках стала справжнім дитячим днем. Усі непосидючі, веселі, гамірливі та азартні знову зібралися на дитячому святі «Я люблю Винники». Уже вдруге організатори потішили винниківських дітей і батьків веселими розвагами й святковим дозвіллям на вихідні.

Цього разу конкурси й танці відбулися біля школи № 29. На широкому шкільному подвір’ї усім учасникам знайшлося заняття до вподоби. Юні художні таланти взяли участь у конкурсі малюнку, в якому намагалися реалістично відтворити винниківські будівлі та пам’ятники. Переможцями цього змагання стали Володя Ястремський та Анна Корольова. Найменші учасники свята, чотирирічні малюки та малючки, азартно змагалися в конкурсі на найкраще паркування іграшкового авто та у каштановому баскетболі. А винниківські хлопці проявили свій козацький дух під час перетягування каната.

У кожному змаганні учасники отримували солодкі подарунки та надувні кульки, тож без призу не залишився ніхто. Додому діти й батьки поверталися із букетами кульок «Я люблю Винники» та кишенями, повними солодких запасів.

Завершилося свято веселими танцями, і навіть перші краплі дощу не примусили хлопців та дівчат розійтися. Але й попрощалися організатори із дітьми не надовго – лише на тиждень, до наступної суботи і до наступного свята «Я люблю Винники».

Анна Гордієвська


Теги: конкурс, свято, діти, Я люблю Винники, СЗШ № 29, розвага


Читайте також:
Коментарі
avatar