Прокуратура порушила справу за фактом проведення «нічної сесії» Винниківської міськради
21.09.2015 12:37
Прокуратура Личаківського району міста Львова порушила кримінальну справу за фактом скликання та проведення 7 вересня засідання сесії Винниківської міської ради.

Про це «Винники Plus» повідомив прокурор Личаківського району м. Львова Назар Степанчак.

Справу відкрито за ст. 364 ч.1 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) 11 вересня ц.р. у відповідь на звернення громадського діяча Володимира Квурта.

Розслідування проводить Личаківський райвідділ міліції. Проводяться першочергові слідчі дії.

«В ході розслідування буде дана правова оцінка, що стосується порядку скликання сесії, її проведення, а також будуть перевірені всі рішення, які були прийняті під час цієї сесії», — сказав Назар Степанчак.

За словами прокурора, попередні результати слідства будуть відомі протягом місяця.

Нагадаємо, Володимир Квурт, помічник народного депутата України Оксани Юринець, 8 вересня повідомив, що звертається в прокуратуру з вимогою встановити законність проведення засідання сесії Винниківської міськради 7 вересня 2015 року.

Раніше стало відомо, що 7 вересня засідання Винниківської міськради відбулось поза межами сесійного залу, без попереднього сповіщення усіх депутатів, не в робочий час, через що її в народі назвали «нічною сесією». На цьому засіданні, як згодом з’ясувалось, було прийнято велику кількість рішень, що стосувались відведення земельних ділянок у Винниках.


Теги: Володимир Квурт, міська рада, прокуратура


Читайте також:
Коментарі
avatar
http://vinniki.lv.olx.ua/obyavle....6655d38

Ділянка на Галицькій 40000$
avatar