Винниківські таланти позмагаються за 5 тисяч гривень на конкурсі «Я люблю Винники»
22.09.2015 12:22
У неділю, 20 вересня, у Винниках пройшов перший день кастингу учасників Конкурсу юних талантів «Я люблю Винники». Ця подія викликала неабияке схвилювання серед винниківчан. Організатори конкурсу отримали безліч дзвінків, і на кастингу не бракувало охочих взяти участь у конкурсі.

Уже із самого ранку, незважаючи на дощову погоду, під центром «Дозвілля» було гамірно. Першими на кастинг прийшли учасники танцювального колективу, віком від 3 до 17 років. І діти, і батьки помітно хвилювалися, адже для більшості учасників це був перший в житті професійний кастинг.    

Серед талановитих дітей, які цього дня подали анкети на конкурс, були також і вокалісти, і читці поезії, і бандуристи. Кожен учасник виконував по два твори, які бажає представити на суд журі конкурсу.

За словами організаторів, приємно вразив рівень винниківських дітей. Серед учасників кастингу були вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, Народного дому, музичної школи № 9 та культурного центру «Дозвілля». Усі учасники поставилися до кастингу дуже серйозно і прийшли добре підготованими. Тож творча боротьба на сцені конкурсу очікується  цікавою і запеклою.

За задумом організаторів конкурсу «Я люблю Винники», усі винниківські таланти зможуть продемонструвати себе на одній великій сцені. А також виграти чималі грошові призи: 1 місце – 5000 грн, 2 місце – 3000 грн, 3 місце – 2000 грн.

Наступний кастинг відбудеться у неділю, 27 вересня, з 10:00 до 18:00 у КЦ «Дозвілля». До участі запрошуються діти віком від 5 до 17 років, які можуть продемонструвати свої таланти у таких номінаціях: вокал, хореографія, поезія, інструментальна музика та вільні стилі. Вікові категорії учасників: 5 – 9 років, 10 – 13 років, 14 – 17 років. Кожен учасник повинен підготувати 2 твори.

Телефон для довідок: (073) 431 88 80. Зголошуйтеся!

Анна Гордієвська


Теги: конкурс, таланти, діти, кастинг, Я люблю Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar