У Винниках доцільно розмістити пожежну частину, - Володимир Квурт
22.09.2015 14:53
Громадський діяч Володимир Квурт вважає за доцільне розмістити у Винниках пожежну частину.

Про це він написав на своїй офіційній сторінці на Facebook, розмірковуючи на тему ефективного використання вивільнених приміщень колишнього ЖЕКу на вул. Шевченка, 9а.

Як відомо, на «нічному засіданні» Винниківської міськради 7 вересня ц.р. депутати вирішили надати дозвіл на викуп нежитлових приміщень за вказаною адресою.

На думку Володимира Квурта, ці приміщення можна було використати з більшою користю для винниківської громади. Він наводить той факт, що на сьогодні у Винниках, де проживає 17 000 мешканців, немає пожежної частини.

«Якщо, не дай Боже, у місті стається пожежа, то до нас їдуть пожежники аж зі Львова, з частини на вулиці Богдана Хмельницького. А це — згаяний дорогоцінний час, за який можна врятувати людське майно чи навіть життя. То чому б не розташувати пожежну частину у Винниках?! Приміщення на вул. Шевченка, 9а для цього б якраз підійшли», — вважає громадський діяч.

Нагадаємо, прокуратура Личаківського району м. Львова у відповідь на звернення Володимира Квурта відкрила провадження за фактом проведення засідання Винниківської міськради 7 вересня за ст. 364 ч. 1 (зловживання владою або службовим становищем). Ведеться слідство, в ході якого буде дана правова оцінка стосовно порядку скликання і проведення сесії, а також щодо прийнятих на ній рішень.


Теги: у винниках, Володимир Квурт, пожежна частина, міська рада

Читайте також:
Коментарі
avatar