Тарас Дмитерко балотуватиметься на міського голову Винник
23.09.2015 11:48
«Об’єднання «Самопоміч» висуває Тараса Дмитерка (на фото зліва) кандидатом на міського голову Винник. Разом із тим політична сила висуває 26 кандидатів у депутати до Винниківської міської ради, а також Петра Стефанишина (на фото справа) кандидатом до Львівської міської ради від міста Винники.

Про це повідомили сайту «Винники Plus» у прес-службі «Об’єднання «Самопоміч».

«Об’єднання «Самопоміч» іде на місцеві вибори у 24-ох областях України. Найбільше рад охоплено саме у Львівській області. Тут «Самопоміч» висуває кандидатури у всіх районних та міських радах та підтримує 8 претендентів на мери, серед яких і лідер партії, чинний міський голова Львова Андрій Садовий.

«Для мене ці вибори – це можливість прозвітувати перед громадою та погодити нові пріоритети розвитку. В місті реалізується стратегія розвитку до 2025 року. Моя програма «Львів 2020» – це визначення пріоритетних проектів в кожній галузі  на наступні 5 років. Запрошую всіх знайомитись з нашими пропозиціями, обговорювати та пропонувати свої ідеї», – зазначив Андрій Садовий, лідер партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Умовно команду «Об’єднання «Самопоміч» можна розділити на кілька професійних груп, члени яких поєднуватимуть свої зусилля задля розвитку Винник. Представляти інтереси громади будуть фахівці медичної сфери, освітяни, успішні економісти та підприємці, юристи та військові. Об’єднавши свої зусилля, разом вони будуватимуть новітнє місто, у якому хочеться жити.

«Винники є невід’ємною частиною Львова. Я маю дуже велику надію, що з 26 жовтня ми разом з Андрієм Івановичем, у тісній співпраці побудуємо новітнє місто Винники», – зазначив Тарас Дмитерко, кандидат на посаду Міського голови Винник.

Детальніше з програмою Андрія Садового та «Об’єднання «САМОПОМІЧ» «Львів 2020» знайомтеся на сайті http://lviv2020.com. Зі списком та біографіями усіх кандидатів на місцеві вибори можна ознайомитися за посиланням http://samopomich.ua/vybory2015/#lviv.


Теги: вибори, Тарас Дмитерко, Самопоміч, Петро Стефанишин


Читайте також:
Коментарі
avatar