«Рух» перед фіналом ЧУ розгромив львівський «Опір»
23.09.2015 19:17
Сьогодні, 23 вересня, винниківський "Рух" на стадіоні ім. Богдана Маркевича зіграв матч 15 туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу, решта матчів якого відбудуться у найближчу неділю.

Матч чинного чемпіона Львівщини з аутсайдером цьогорічного чемпіонату львівським "Опором" було перенесено на середу, по причині того, що у неділю в Києві на стадіоні ім. Баннікова "Рух" втретє поспіль візьме участь у фінальному поєдинку Чемпіонату України серед аматорських команд.

Можна з впевненістю сказати, що ця офіційна гра підопічних Романа Гданського з суперником нижчим за класом стала і останнім спарингом перед фінальним матчем в Києві.

Ця гра, з першої і до останньої хвилини пройшла за повної переваги господарів. Не викладаючись "по повній" рухівці все-одно відчутно переважали суперника у командному русі на полі, точності передач.

Хоча господарі у першому таймі і мали дуже серйозну ігрову та територіальну перевагу, але тільки одного разу їм вдалося вразити ворота суперника. Роман Іванов відмінним ударом закинув через голови всіх захисників м'яча на набігаючого Олександра Алієва, а той не менш майстерно вколотив його у ворота "Опора". За мінімального рахунку на користь "Руху" команди і пішли на перерву.

Малюнок гри у другому таймі майже не змінився, а от моментів біля воріт "Опору" відчутно побільшало. Найбільше запам'яталися дві чудові нагоди засмутити воротаря гостей у Максима Шацьких. Максим двічі завершував комбінації партнерів з дуже вигідних позицій, але не влучив у ворота. Не зміг відзначитися у цьому матчі екс-динамівець, кращий бомбардир Прем'єр-ліги України (124 голи), зате відзначився лідер бомбардирів цьогорічного чемпіонату Львівщини. Другий м'яч у матчі і десятий у чемпіонаті провів Олег Шептицький.

Після того, як рахунок став 2:0 господарі і надалі повністю володіли ініціативою і створювали раз за разом небезпечні моменти біля воріт гостей. Львіські футболісти, було помітно, відчутно "підсіли" і в більшості ігрового часу оборонялись, залишаючись без м'яча. Але все ж таки в одій із рідких контроатак їм вдалося створити справжню "пожежу" біля воріт винниківчан. На половині поля львів'ян "обрізався" Юрій Фурта і гості провели швидку контроатаку. Котроатака виявилася дуже небезпечною - удари, рекошети, двічі виручав воротар Олексій Омельченко, в результаті м'яч пішов тільки на кутовий.

Це був єдиний небезпечний момент, який зуміли створити біля воріт господарів у другому таймі гості. А рухівці продовжували і далі комбінувати на полі і проводити осмислені атаки. Одну з таких атак прекрасним ударом з метрів 17-ти завершив Юрій Фурта і встановив остаточний рахунок у матчі - 3:0 на користь "Руху".

Розгромна перемога у чемпіонаті Львівщини і хороший настрій перед фінальним поєдинком чемпіонату України у Києві!

Бажаємо футболістам, тренерам та працівникам клубу, президенту клубу Григорію Козловському і вболівальникам прекрасного настрою і після недільної гри у Києві! Віримо разом у перемогу!!!

Теги: Футбол, Опір Львів, чемпіонат Львівщини, прем'єр-ліга Львівщини, Рух Винники