Правоохоронці розшукують домофонного шахрая, який можливо проживає у Винниках
24.09.2015 12:40
Львівські правоохоронці розшукують чоловіка, який виманював і продовжує виманювати у мешканців Винник та Львова гроші, представляючись працівником фірми із встановлення домофонів.

Зловмисник, починаючи з січня 2015 року і до сьогодні представляється працівником ТОВ «Домофон.Інжиніринг.Охорона», хоча насправді у цій фірмі не працює, та пропонує львів'янам встановити домофон. Після отримання від мешканів будинку передоплати за роботу, завдання не виконує, а гроші витрачає на власні потреби.

Від шахрайства чоловіка вже постраждали мешканці Львова та Винник, зокрема, таких вулиць, як вул. Тарнавського, Івасюка, Братуня та інших.


Роман Качмар

Як зазначають правоохоронці, чоловік, якого розшукують – неодноразово засуджений Качмар Роман Романович, 10.08.1986 р.н., уродженець м.Львова, зареєстрований за адресою: м.Львів, вул.В.Великого, 59/17.

Міліціонери припускають, що чоловік може проживати у місті Винники. Всіх, кому відоме місцезнаходження чоловіка, просять повідомити в чергову частину Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Л/о за тел: 276-24-00, або 102.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: розшук, міліція, шахрай, домофон, правоохоронці


Читайте також:
Коментарі
avatar