Сьогодні у Львові знайшли чоловіка, вбитого з вогнепальної зброї
25.09.2015 13:54
Тіло чоловіка з вогнепальними пораненнями, якого сьогодні виявили у Львові на вулиці Генерала Грекова, викинули з чорного BMW, що згодом потрапив у ДТП на вулиці Варшавській.

Про це повідомляє «Вголос», посилаючись на інформацію координатора зв’язків з громадськістю львівської поліції Катерина Рибій.

За її словами, очевидці бачили, як мертву людину викинули з чорного BMW, після чого іномарка поїхала з місця події.

«Згодом, через декілька хвилин, на вулиці Варшавській BMW потрапив у ДТП. Коли на місце прибула поліція, водія в машині вже не було. За нашою інформацією, в машині є зброя», – розповіла Катерина Рибій.

Вона також додала, що місця злочину, де було знайдено труп людини й автомобіль, оточили правоохоронці. Туди виїхали керівництво міліції, поліції, експерти та слідчі.

Згодом видання розмістило інформацію, що начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія на прес-конференції повідомив, що чоловік, якого вбили сьогодні зранку у Львові, був пов’язаний із криміналітетом.

Це негативна особа, пов’язана з криміналітетом, сказав він. При цьому Загарія не уточнив, чи був убитий пов’язаний із Вовою Мордою, як повідомляли раніше ЗМІ.

За його словами, чоловіка розстріляли на вулиці, а не викинули з машини, як повідомляли раніше. Номери авто належать волонтерській організації. Їх учора ввечері викрали.

В автомобілі знайшли зброю, з якої розстріляли чоловіка.


Теги: міліція, Вова Морда, кримінал, вбивство


Читайте також:
Коментарі
avatar