«Рух» вдруге став срібним призером Чемпіонату України (ВІДЕО)
28.09.2015 16:43

У неділю, 27 вересня, на стадіоні ім. Баннікова у Києві винниківський «Рух» поступився у фінальному матчі Чемпіонату України серед аматорів команді з «Балкани» Зоря з рахунком 1:2 і вдруге став срібним призером серед аматоських команд України.

Вже на 16 хвилині першого тайму команда з Одещини вийшла уперед в рахунку, реалізувавши 11-метровий штрафний удар.

На 39-ій хвилині після удару Олександра Алієва зі штрафного воротар одеситів відбив м'яча, але першим на добивання встиг Максим Шацьких і влучним ударом вирівняв становище у рахунку.

Перший тайм закінчився нічиєю 1:1, а вже на 10 хвилині другого тайму одесити знову заставили капітулювати воротаря винниківчан і повели у рахунку. Як не старалися винниківчани зрівняти рахунок у матчі, але їхні зусилля були марними. Вдруге поспіль стати чемпіонами України футболістам "Руху" не вдалося. Вдруге за останні три роки рухівці отримають срібні медалі чемпіонату країни серед аматорських команд.

Незважаючи на поразку у цьогорічному фіналі, треба привітати винниківських футболістів, тренерський штаб, всіх інших працівників клубу та президента Григорія Козловського за третій вихід у фінал і другі срібні медалі чемпіонату України!!! Віримо у наступні успіхи!!!