У Винниківській школі-інтернат завершились Фестини «Ми інші, але не гірші» (ВІДЕО)
28.09.2015 10:43

Сталося!...Фестини «Ми інші, але не гірші», які мали на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей з особливими потребами, відбулися. Зібрано 18 498 грн..

Про це повідомляється на сторінці Винниківська Санаторна Школа-інтернат у Facebook.

До свята доброчинності, яке об’єднало учнів, батьків, працівників Винниківської школи-інтернату та усіх небайдужих винниківчан долучився навіть дощ, зробивши перерву у своєму робочому графіку. Майстер-класи для дітей на усі смаки, спортивні змагання, козацькі забави, банси, карооке, ярмарок неймовірних смаколиків, смачнючий козацький куліш, виставка-продаж дитячих робіт та концерт за участі Назара Савка, Михайла Мирки, Василя Понайди, Маріанни Лаби, Васела Готца (Словаччина), Софії Криволап ( м. Канів), Наталії та Катажини ( м. Холм, Польща), учнів та педагогів Бориславської спеціальної школи-інтернату, Сашка Ковальчука, Юлі та Соломії Василець, Марти Олексин, Софії Пелехатої, Анни-Марії Федишин, гуртів «Крайня хата» та «Фольк-модерн», Театру Моди Львівського коледжу легкої промисловості, танцювального ансамблю «Браво» та талановитих учнів нашої школи-інтернату помножені на доброзичливість, безкорисливість, гарний настрій, дружні усмішки перетворили фестини на фантастичну феєрію.

Святкову атмосферу доповнювали гості з Голландії, Словаччини, Польщі, міст України: Борислава, Канева та Краматорська. Нам допомагали волонтери «Центру Опіки Сиріт» з отцем Романом Прокопцем, ГО «Золота молодь Винник» з Богданом Шустером , ГО «Руки допомоги», студенти філологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, Всеукраїнське об'єднання вільних козаків з отаманом Андрієм Колясою, волонтери Центру студентського капеланства з отцем Юрієм Остап’юком , засновник групи компаній "Шувар" Роман Федишин, Петро Стецко, Алла Демчук, Микола Савельєв, шеф-редактор видавничої групи «Життя» Богдан Хомин, Ігор Федишин, Юрій Кузьо, Алла Марчишак, батьки, учні, педагоги та працівники Винниківської школи-інтернату…

Ми гуртом збирали кошти для дітей з особливими потребами, а ці особливі діти з Бориславської спеціальної школи-інтернату не лише надихали нас творити добро, а й активно долучилися до участі в акції: провели майстер-клас з декорування футболок та виготовлення браслетів. А ще під час виставки-продажу зібрали для потреб дітей із зони АТО 670 грн..

Підводячи підсумок фестин «Ми інші, але не гірші» директор школи Лілія Євгеніївна Свистович наголосила, що найбільш багаті люди – це люди, які вміють робити добро за покликом душі і дуже приємно, що не існує перешкод для людей, які об’єднані цим прагненням. Дякуємо небайдужим – це вони правлять світом.


Теги: фестини, школа, інтернат, Лілія Свистович, учні


Читайте також:
Коментарі
avatar