Усі винниківські таланти – на одній сцені! Обдаровані діти виступлять разом на великому концерті «Я люблю Винники»
29.09.2015 08:56
У неділю, 27 вересня, відбувся заключний день кастингу учасників Конкурсу юних талантів «Я люблю Винники». Організатори конкурсу пересвідчилися, що Винники багаті на таланти і творчих дітей тут не бракує.

Із десятої ранку й до шостої вечора двері залу для прослуховувань не зачинялися ні на мить. Охочих продемонструвати свої таланти було стільки, що доводилося навіть по дві години чекати в черзі. Утім, зусилля усіх дітей та батьків були винагороджені – організатори почули чудових вокалістів і хвилюючу гру на музичних інструментах, побачили вражаючі танці й навіть акробатичні трюки.   

На кастингу побували вихованці усіх творчих навчальних закладів Винник у супроводі своїх вчителів та батьків. Усі колективи та виконавці представили себе у повній творчій красі. Організатори кастингу були дуже приємно вражені підготовкою дітей та роботою їхніх викладачів. Тепер перед учасниками конкурсу стоїть наступне завдання – старанно підготуватися, щоб гідно показати себе на великому концерті. Уже зовсім скоро: усі винниківські таланти – на одній сцені!

Анна Гордієвська


Теги: конкурс, таланти, діти, кастинг, Я люблю Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar