«Рух» не зумів вдома переграти ФК «Волока»
30.09.2015 19:35
Напевне після фінального поєдинку Чемпіонату України серед аматорів, який пройшов у минулу неділю у Києві, ні новоспечений чемпіон ФК "Балкани", ні срібний призер винниківський "Рух" не змогли повністю відновити свої фізичні та моральні кондиції, бо у сьогоднішніх матчах 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів обоє втратили очки. Футболісти ФК "Балкани" поступилися на виїзді команді з Кіровоградщини "Інгулець-2" Петрове з рахунком 0:2, а винниківчани на своєму полі зіграли у нічию 1:1 з командою з Буковини ФК "Волока".

Винниківський "Рух" хоч і володів на протязі всього матчу територіальною та ігровою ініціативою, але було видно, що свіжості і агресивності у їхніх діях на полі не вистачало.

Гості у свою чергу продемонстрували дуже пристойну командну гру. Буковинці дуже вдало діяли в обороні, перекривали зони, не давали багато часу на роздуми при атаках винниківчан. А ще дуже вразило, як гості переходили від захисту у швидкі контроатаки. Після однієї з таких контроатак на 27 хвилині першого тайму біля воріт "Руху", які захищав Олександр Дяченко, сталася справжня пожежа. Спочатку винниківчан врятувала штанга, а потім по черзі, воротар і гравці рятували свої ворота від гола. А вже через 4 хвилини ще одна швидка атака гостей завершилась голом у ворота Дяченка.

Винниківчани вирівняли рахунок ще у першому таймі, як кажуть, забили в роздягальню. На останній хвилині тайму Володимир Макар завершував комбінацію партнерів проходом по правому краю штрафної гостей і зробив прострільну передачу в район воротарської площадки, Олексій Омельченко головою направив м'яча у сітку воріт.

Як не старалися у другому таймі підопічні Романа Гданського вирвати перемогу, цього їм сьогодні не вдалося зробити. Моментів для взяття воріт гостей було вдосталь, але неточність передач в завершальній стадії атак, неточні удари по воротах і напрочуд вдала гра воротаря не дозволили рухівцям забити переможний гол. Треба відзначити, що і у гостей було кілька дуже небезпечних моментів для того, щоб також забити ще один м'яч.

Тож на винниківчан через тиждень, 7 жовтня, чекає дуже важка гра на виїзді у матчі відповіді у Чернівецькій області. А ще винниківчанам перед цим матчем треба зіграти у неділю, 4 жовтня, нелегкий матч в Торчиновичах в рамках 16 туру Чемпіонату Львівщини.