Почалося! Президенти європейських країн закликають ООН знищити Росію!
01.10.2015, 10:45
Президент Румунії Клаус Йоханніс переконаний, що ООН і Рада безпеки ООН не повинні проявляти терпимість при захопленні територій суверенних і незалежних держав, що суперечить міжнародному праву. Про це він заявив, виступаючи на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-йорку.

Він підкреслив, що «ООН повинна бути менше толерантна, коли йдеться про тривалі конфлікти, включаючи Придністровський регіон, Грузію і Нагірний Карабах».

«Відсутність дієвих заходів у подібних ситуаціях створює ілюзію, що ООН толерантно ставиться до незаконного захоплення суверенних і незалежних держав. Наочний приклад - ситуація в Україні, у відношенні якої ООН і, зокрема, Рада безпеки не вжили дієвих заходів, передбачених Хартією ООН», - сказав він.

Президент України Петро Порошенко вважає також, що Росія створює навколо себе пояс нестабільності. «Щоб зберегти свій вплив, Росія десятиліттями створювала навколо себе "пояс нестабільності"- Придністров'я, Нагірний Карабах, Абхазія, Південна Осетія, а потім і Крим. І на цьому вона не зупиняється - зараз "зелені чоловічки" Росії присутні в Сирії», - заявив він з трибуни ООН.

Джерело: http://www.bbcccnn.com.ua/

Фото: http://www.radiosvoboda.org/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: Сирія, нагірний карабах, Клаус Йоханніса, зелені чоловічки, Росія, ООН, Рада безпеки, Абхазія, Придністров'я

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...