«Народний контроль» висунув кандидатів до Винниківської міської ради. Володимир Почаєвець – кандидат на посаду міського голови Винник
01.10.2015 22:41
У понеділок, 21 вересня відбулися обласна та міська конференції політичної партії «Громадський рух «Народний контроль». Відповідно до рішення міської організації її кандидатом на посаду міського голови м.Винник буде громадський діяч, помічник Народного депутата України Дмитра Добродомова, керівник Народної Самооборони у м.Винники - Володимир Почаєвець. До Винниківської міської ради «Громадський рух «Народний контроль» виставив кандидатів у 23 округах.

Виборчий список партії на виборах до Львівської міської ради очолив голова обласної організації «Народного контролю», керівник «Народної самооборони Львівщини» Валерій Веремчук. Загалом «Народний контроль» виставив кандидатів у всіх 64 округах у Львові. Серед кандидатів у депутати громадські активісти, волонтери та учасники АТО, соціально-відповідальні підприємці та журналісти.

Список «Громадського руху «Народний контроль» на виборах до Львівської обласної ради очолив громадський діяч, депутат Львівської міської ради Андрій Білоус. Зазначимо, що серед висунутих кандидатів 30 відсотків становлять жінки. Виступаючи перед делегатами конференції лідер партії та кандидат на посаду міського голови Львова Дмитро Добродомов сказав: «В нас є чіткий антикорупційни план для Львова, прекрасна команда, яка зможе його втілити. Дякую за довіру та право кандидувати на мера. Я боротимуся за посаду міського голови Львова тому, що без подолання корупції на місцях – неможливі жодні реформи. Львів – можна зробити першим містом без корупції.», - заявив Дмитро Добродомов.

"Я за Львів без корупції та за Винники без корупціонерів"- наголосив Володимир Почаєвець. Для цього ми маємо команду відповідальних людей, які прагнуть змін у своєму місті, які готові  визначати і втілювати пріоритети громади та брати їх за основу своєї роботи.

Вчора, 30 вересня, Винниківська міська виборча комісія зареєструвала кандидата на посаду міського голови м.Винники від «Громадського руху «Народний контроль» Володимира Почаєвця та 23 кандидатів у депутати до Винниківської міської ради.


Теги: Дмитро Добродомов, вибори, Володимир Почаєвець


Читайте також:
Коментарі
avatar