Винниківські діти люблять музику, спорт і гарні забави! (ФОТО/ВІДЕО)
06.10.2015 09:51

Неділя, 4 жовтня, стала справжнім подарунком для винниківчан. Природа подарувала чудову погоду, а організатори дитячого свята «Я люблю Винники» – веселі конкурси й розваги для дітлахів та відпочинок для їхніх батьків.

Дух азарту і змагання запанував на святі з перших хвилин. Поки одні учасники брали участь у конкурсі малюнку, інші прагнули продемонструвати свої таланти. Третьокласниця Діанка виконала чудовий твір на скрипці «Вічний рух», а Віка Жуковська, яка лише рік займається спортивною гімнастикою, продемонструвала професійні гімнастичні рухи. Та найбільше захоплення глядачів викликали атлетичні вправи на турніках у виконанні хлопців із групи Street workout . За усі неймовірні трюки хлопців нагородили шквалом оплесків та вигуками «Мо-ло-дці!».

За доброю звичкою, на святі усім учасникам знайшлося діло до смаку. Найменші хлоп’ята й дівчатка вчилися паркувати машинку й грати у каштановий баскетбол. Хлопців-школярів  неможливо було відтягнути від улюбленої забави – перетягування каната, а дівчатка відчули себе в ролі справжніх Попелюшок, коли побігали на дистанцію в «кришталевих черевичках».  Усі учасники конкурсів і змагань отримали солодкі подарунки та повітряні кульки. А завершилося свято веселими танцями і запрошенням до зустрічі на наступному дитячому святі «Я люблю Винники».

Анна Гордієвська

Більше світлин можна переглянути у фотогалереї сайту тут.


Теги: винниківчани, конкурс, свято, діти, Ялюблю Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar