«Рух» вибув з боротьби за Кубок України, зазнавши розгромної поразки від ФК «Волоки» (ВІДЕО)
07.10.2015 16:51
Винниківський "Рух" зазнав на виїзді розгромної поразки з рахунком 0:4 від ФК "Волока" у матчі відповіді 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів.

Можна було спрогнозувати, що після нічийного рахунку 1:1 у першому матчі на стадіоні ім. Богдана Маркевича рухівцям буде надто важко отримати позитивний результат на виїзді, але такого розгрому не очікували навіть найбільші песемісти.

Перший тайм за малюнком гри не дуже відрізнявся від поєдинку у Винниках. Якщо у середині поля рухівці і могли похвалитися триманням м'яча під деяким контролем, то до створення гострих моментів біля воріт суперника їхні дії майже не приводили. Можна відмітити один момент у рухівців у першому таймі, коли Максим Шацьких в одному з епізодів гри перекидав м'яча через голкіпера, але не влучив у ворота.

Господарі у свою чергу, як і у матчі у Винниках відзначалися швидкими небезпечними атаками на ворота винниківчан. Двічі у першому таймі такі атаки завершувались взяттям воріт "Руху".

На початку другого тайму господарі відзначилися втретє. Рухівці не вірячи, що можуть щось змінити у матчі повністю зупинилися і отримали ще один м'яч у власні ворота.

Як не прикро для вболівальників "Руху", але спад у грі любимої команди був цілком прогнозований. Беручи одночасно участь у чотирьох турнірах "Рух" першу частину сезону пройшов рівно без особливих "зривів", а от у другій половині, особливо в кінці серпня і у вересні постійні ігри за графіком "середа - неділя", фінальний турнір в Одесі та фінальний поєдинок Чемпіонату України серед аматорів в Києві очевидно забрали багато фізичних і ще більше моральних сил у футболістів.

Не будемо строго судити винниківську команду за такі прикрі поразки у фіналі Чемпіонату України і Кубку України. Не спотикається той, хто стоїть на місті. Надіємося, що і тренерський штаб і гравці зроблять висновки і в майбутньому на всіх шанувальників винниківського клубу чекає ще багато перемог їхньої улюбленої команди у різних турнірах. І цьогогрічний сезон ще не завершено, потрібно у Кубок Львівщини обов'зково покласти чергові золоті медалі Прем'єр-ліги Львівщини!