У Винниках відкриють єдиний Центр допомоги учасникам АТО
10.10.2015 10:22
Головний Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та їхнім родинам мають намір відкрити у Винниках. Штаб швидкого реагування базуватиметься в приміщенні обласного військового госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи, повідомляє zaxid.net.

Тут збиратимуть та опрацьовуватимуть інформацію щодо соцзахисту людей, скалічених війною. Це зробили для того, щоб автовці отримували якісні послуги без черг і бюрократичних складнощів.

«Питання номер один стоїть захистити тих людей, які прийшли з війни», – твердить директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Василь Мартиняк.

Координуватимуть роботу Центру п’ятеро волонтерів. Їх напередодні обрали шляхом рейтингового голосування волонтерські групи Львівщини. В адміністрації обіцяють для них розширені повноваження.

«Якщо ми прості волонтери, не маючи жодного державного статусу, маємо можливість якимось чином впливати на вирішення проблем учасників АТО спільно з обласною адміністрацією. І маючи певні повноваження, ми зможемо робити це значно ефективніше», – впевнений волонтер Богдан Дідич.

Однак, наразі невідомо, в якому саме приміщенні буде центр, немає ще і прямих телефонних ліній сюди. Обіцяють більше подробиць уже за тиждень-другий.


Теги: Винники, ато, ЛЬВІВ, ЛОДА, Богдан Дідич, госпіталь, Василь Мартиняк


Читайте також:
Коментарі
avatar