«Винниківський альбом» від Григорія Козловського
10.10.2015 12:28

Днями від видавництва "Апріорі" побачила світ книга-подарунок присвячена святкуванню 660-ліття від першої писемної згадки про м. Винники. У фотоальбомі представлена історія та культура, громадське та суспільне життя наших Винник. Автор ідеї створення цієї книги-фотоальбому і меценат Григорій Козловський.

Це справжній фотолітопис Винник, який ілюструє розвиток у місті освіти, культури, медицини, спорту, громадського життя тощо, знайомить з мешканцями міста та його історією.

У Винниках Григорій Козловський відомий своєю меценатською діяльністю, сприянням розвитку культури та спортивного виховання.

Під патронатом п. Григорія у Винниках функціонує та розвивається ансамбль народно-сценічного танцю "Святослав".

З 2009 року Григорій Козловський взяв під свою опіку дорослу і юнацьку команди ФК "Рух" Винники. За цей період ФК "Рух" ставав тричі чемпіоном Львівщини, тричі завойовував Кубок Львівської області, двічі ставав володарем срібних та одного разу золотих медалей Чемпіонату України серед аматорів.

Цього року Григорій Козловський є кандидатом в депутати від м. Винники до Львівської міської ради. Побажаємо йому успіхів у перемозі. Підтримаємо нашого земляка!

Андрій Байцар, доцент ЛНУ ім. І. Франка


Теги: винниківчани, книга, Григорій Козловський, альбом


Читайте також:
Коментарі
avatar
можна таку книжку
avatar