У Винниках напали на кандидатів у депутати від ДемАльянсу
12.10.2015 21:10
У понеділок, 12 жовтня, о 18:20 на вул. Галицькій у Винниках нетверезі чоловіки напали на кандидатів у депутати до Винниківської міської ради від ДемАльянсу Юрія Шивалу та Олександра Качмара, а також волонтера Андрія.

Про це повідомила сайту Винники Plus прес-служба Львівської обласної організації політичної партії ДемАльянс.

«Спочатку ці двоє підійшли до інфосоти, поруч з якою ми агітували. Вони були агресивними та п’яними. Трохи постоявши біля конструкції та почитавши чоловіки почали погрожувати нам фізичною розправою, нецензурно висловлюватися та плюватися. Згодом вони взялися за інфосоту і намагалися її перекинути. Ми не вступали з нападниками у конфлікт і просили їх не нищити наше майно. Та зненацька молодики накинулись на нас з кулаками», – розповів Юрій Шивала.

ДемАльянсівці відбили напад п’яних чоловіків і ті спробували втекти. «Нападники втекли у маршрутку, яка стояла поруч на зупинці. Ми кинулись за ними та попросили водія зачинити двері і нікуди не їхати. В той же час ми викликали поліцію, яка і затримала цих чоловіків (фото)», – додав Олександр Качмар.

Демальянсівці написали заяви та пояснення у Личаківському районному відділі міліції, а також здали побої. У Олександра лікарі діагностували забій коліна, а у Андрія – забій щелепи.


Теги: Олександр Качмар, юрій шивала, кандидати, Напад, ДемАльянс, поліція


Читайте також:
Коментарі
avatar