Володимир Квурт розповів, кого візьме в свою команду
14.10.2015 11:25
Основним критерієм, за яким Володимир Квурт добиратиме кадри у свою команду, буде їхній професійний рівень. Про це кандидат на посаду міського голови Винників від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» особисто заявив у коментарі «Я люблю Винники», відповідаючи на запитання, якою буде його кадрова політика, коли винниківчани довірять йому стати головою міста.

«Важливою запорукою успіху для будь-якого керівника є наявність команди. У політиці та державному управлінні — це ключовий критерій успіху. Тому до підбору команди підходитиму дуже відповідально», — сказав Володимир Квурт.

Він гарантував, що в його команді не буде Сергія Уварова, його заступників та будь-кого з тих, хто підігрував нинішньому меру в його махінаціях. «Ці люди чітко асоціюються із непрофесійністю, злочинною зухвалістю. З тим, на що перетворилося наше маленьке комфортне містечко — без нормальних доріг та освітлення, без жодних бодай зусиль у налагодженні нормального дозвілля для мешканців міста, не кажучи вже про катастрофічний стан ЖКГ, земельні махінації», — пояснив кандидат на міського голову.

«Я готовий співпрацювати на відкритих і чесних засадах з усіма, хто дійсно прагне якісних змін у нашому місті, — наголосив Володимир Квурт. — Головні критерії — чесність та професійність. Сподіваюсь, що молоді та амбіційні кандидати на міського голову погодяться долучитися до команди та взяти на себе відповідальність за розбудову Винник».

Володимир Квурт висловив упевненість, що у співпраці з громадою Винник вдасться побудувати якісну управлінську команду.


Теги: Володимир Квурт


Читайте також:
Коментарі
avatar