Термінове звернення Володимира Квурта до громади Винник
14.10.2015 19:45
Володимир Квурт, кандидат на посаду міського голови Винник від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», виступив з відкритим зверненням до винниківської громади, в якому закликав громадськість та засоби масової інформації прийти завтра, 15 жовтня, на сесію Винниківської міськради, аби завадити депутатам прийняти незаконні рішення.

Пропонуємо до уваги читачів сайту «Винники Plus» повний текст звернення:

Шановна винниківська громадо!

У четвер, 15 жовтня, у Винниках чинна міська влада запланувала другу серію земельних махінацій. Міський голова та депутати перед виборами хочуть незаконно роздати близько 50 земельних ділянок наближеним до себе людям, приватизувати приміщення, де знаходяться винниківські ЖЕК, міліція та паспортний стіл.

Депутати міської ради Винник цинічно ігнорують той факт, що за результатом попередньої «нічної сесії», що відбулася 7 вересня, правоохоронними органами відкрито кримінальну справу за зловживання владою.

Можливо, депутати думають, що їх вкотре прикриє Уваров? Цього не буде.

Після 25 жовтня Уваров перестане бути міським головою і відповідатиме за скоєне разом з ними. Незаконні рішення, які будуть прийняті на сесії, все одно будуть скасовані судом. Тож нажитися перед виборами нікому не вдасться. Натомість депутати обтяжуть свою участь, бо перед Законом за розкрадання Винник зрештою доведеться відповісти. Я особисто прослідкую, щоб відкрита кримінальна справа була доведена до логічного завершення. Чи хочуть винниківські депутати так безславно закінчити свою каденцію і опинитися на лаві підсудних?!  

Шановні винниківчани, депутати, які хочуть пограбувати наше місто перед виборами, це ж насправді наші з вами сусіди. Закликаю вас поговорити із ними і пояснити, що їм не варто слухати Уварова, адже потім доведеться разом із ним сидіти у в’язниці, залишивши свої родини без годувальників. Поясніть, що після виборів життя не закінчуються, і їм ще доведеться жити в одному з вами місті і якось дивитись людям у вічі.

Також закликаю громадськість та ЗМІ прийти на сесію Винниківської міської ради у четвер, 15 жовтня, і завадити прийняттю незаконних рішень.

(Нижче додаю копію проекту порядку денного засідання сесії Винниківської міськради 15.10.2015 р. Звертаю вашу увагу, що питання №9 стосується приміщення паспортного столу та міліції, №10 — колишні гаражі ЖЕКу, які можна використати для пожежної частини, №12.1-12.10 — німецький цвинтар).

З повагою, Володимир Квурт, кандидат на посаду міського голови Винник


Теги: Володимир Квурт


Читайте також:
Коментарі
avatar