Апокаліпсис сьогодні: британський ядерник пообіцяв на 17 жовтня землетрус і 40 мільйонів жертв
15.10.2015 22:12

Інтернет розбурхав прогноз британського вченого-ядерника Мехран Кеше. За його версією, вже 17 жовтня відбудеться землетрус, який викличе загибель 40 мільйонів чоловік.

Як повідомляє Joinfo.ua, Кеше заявив, що мегаземлетрус станеться 17 жовтня, в суботу. При цьому він буде такої сили, що Північна і Південна Америка розколються, що спровокує цунамі неймовірно сили, через яке загинуть понад 40 мільйонів жителів Америки та Азії.

Кеше стверджує, що тільки на західному узбережжі США загинуть 20 мільйонів жителів. При цьому він запевняє, що всі рятувальні операції будуть безуспішні, а запобігти природній катастрофі не можна.

За версією британця, в епіцентрі руйнувань виявиться Південна Америка, внаслідок чого Мексика і Мексиканська затока повністю зникнуть з лиця землі, а Китай, Японія і Кариби теж зазнають значних втрат.

Примітно, що мотивує Кеше свій прогноз тим, що на території Латинської Америки зросла кількість підземних поштовхів. Ніяких інших обгрунтувань прийдешнього апокаліпсису він не приводить.


Теги: Апокаліпсис, землетрус, Мехран Кеше


Читайте також:
Коментарі
avatar