Засідання Винниківської міськради відмінили
16.10.2015 09:16

Винниківська міська рада відмінила заплановане на сьогодні засідання. Про це повідомив кореспондент «Винники Plus».

Очікувалось, що на цьому засіданні депутати нададуть дозвіл на відведення низки земельних ділянок у Винниках, а також відчуження приміщень, що перебувають у комунальній власності.

Перший крок для цього вони зробили 7 вересня ц.р. під час сумнозвісної «нічної сесії», щодо якої згодом правоохоронні органи порушили кримінальну справу за зловживання владою.

Нагадаємо, у середу кандидат на посаду міського голови Винник від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Квурт виступив з відкритим зверненням, в якому закликав громадськість та засоби масової інформації прийти на сесію Винниківської міськради 15 жовтня і завадити прийняттю незаконних рішень.

У четвер, 15 жовтня, небайдужі мешканці міста зібрались біля КЦ "Дозвілля" де мала відбутися вищезгадана сесія Винниківської міської ради, а пізніше перейшли під міську раду, щоб дізнатись у керівників міста, чи справді відмінено скандальну сесію. Разом з мешканцями міста були присутні депутати ВМР, а також кандидат на посаду голови м. Винники Володимир Квурт.

«Радий повідомити, що сьогоднішнє засідання сесії Винниківської міської ради скасоване. Це, шановні винниківчани, — наша із вами, хоч і маленька, проте все ж таки перемога. Сьогодні ми завадили Уварову та його братчикам роздерибанити ту землю і майно, що ще залишились у Винниках», — написав Володимир Квурт на своїй офіційній сторінці у Facebook сьогодні, 15 жовтня.

«Я також вдячний тим свідомим депутатам міськради, які вирішили не брати участі в злочині проти винниківської громади. Очевидно, наша принципова позиція таки справила на них належний вплив і вони врешті збагнули, що йти проти винниківчан, які свого часу довірили їм відстоювати інтереси людей в представницькому органі місцевого самоврядування, не можна», — додав він.

Володимир Квурт застеріг, що нинішня міська влада Винник може до виборів спробувати таки провести через сесійну залу рішення, законність яких поставлено під сумнів: «Маємо бути пильні. Попри запевнення секретаря міськради п.Богдана Голіяна, що підстав для проведення позачергового засідання немає, ми маємо бути готові до всього і, за потреби, спільно виступити на захист інтересів громади».


Теги: Володимир Квурт


Читайте також:
Коментарі
avatar
ПРОВОКАЦІЯ!!!!ШО ЦЕ ЗА БРЕХНЯ!!!!!!!!!!! ПРИ ЧІМ ТУТ КВУРТ!!!!??? Серед громадський активістів вчора пішов месидж що потрібно зірвати сесію, тому що ДЕЯКІ КОРУМПОВАНІ ДЕПУТАТИ на прощання збираються між собою роздеребанити пару гектарів. А КВУРТ тепер піариться що це його заслуга!!!???? БРАВО!!! Сесію перенесли але ця шістка козловсько тут ні причім, і точно що коли буде наступна сесія активістів вже не використають як знаряддя для піару КВУРТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Пані Марто,моя думака ,як громадскьго діяча така:у Вас занадто розвинена уява і сприйняття реальних речей гіперболізоване.Майте совість і розум.
avatar
(думка)
avatar