У Конкурсі юних талантів «Я люблю Винники» визначилися переможці
16.10.2015 12:59

У четвер, 15 жовтня, у Винниках вперше відбувся Конкурс юних талантів «Я люблю Винники». На цю подію, без перебільшення, із нетерпінням чекали усі – і діти, і батьки. Адже всі винниківські таланти зібралися воєдино на одній великій сцені.

Із самого ранку в холі готельного комплексу «Святослав», де відбувався конкурс, було людяно та гамірно. Танцюристи повторювали свої танцювальні па, вокалісти розспівувалися, а в затишних куточках фойє репетирували скрипалі й бандуристи. Із піднесеним святковим настроєм конкурсанти виходили на сцену перед поважним журі.

Очолила журі співачка, продюсер та викладач вокалу в ЛНМА ім. М. Лисенка Руслана Калина. Львівськими представниками журі стали директор ЦТДЮ Галичини Ярослав Биткалюк, доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтва ЛНУ ім. І. Франка і керівник модерн-балету «Акверіас» Оксана Лань та викладач ЛНМА ім. М. Лисенка Катерина Черевко. З винниківського боку журі представляли директор БДЮТ Ольга Соколик, директор Народного дому Наталія Вінярська та директор ЛДШМ № 9 Ярослав Харун.

Члени журі на власні очі переконалися в тому, що наші Винники багаті на таланти. Одна з головних умов конкурсу полягала в тому, що участь могли брати тільки діти віком від 5 до 17 років, які проживають чи навчаються у Винниках. І серед сорока учасників конкурсу було на кого подивитися. Вокалісти, ансамблі, танцювальні дуети, танцювальні колективи, скрипалі, бандуристи, гітаристи, піаністи, читці поезії, автори власних віршів та навіть виконавців трюків паркур – усі були на висоті.

Не менше задоволення, аніж діти, від виступів своїх вихованців отримали і викладачі, які прийшли підтримати своїх учнів. Керівники колективів та викладачі були дуже раді можливості для винниківських дітей виступити на професійному конкурсі у рідному місті.

Найбільша інтрига конкурсу – хто стане володарем призових місць – розкриється під час нагородження на святковому гала-концерті. Усі винниківські таланти знову зберуться на великій сцені із найкращими номерами Конкурсу юних талантів «Я люблю Винники».

Анна Гордієвська

фото: Марта Талан


Теги: винниківчани, конкурс, юні таланти, Я люблю Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar