Володимир Почаєвець вимагає у правоохоронних органів надати належну оцінку діям корумпованих чиновників Винниківської міської ради
17.10.2015 20:16
Володимир Почаєвець на своїй сторінці у Facebook звернувся до мешканців м. Винник із повідомленням про те, що чиновники Винниківської міської ради своїми діями намагаються скомпрометувати його, як кандидата на посаду міського голови та дезінформувати мешканців напередодні виборів.

Враховуючи те, що Винниківська міська рада призначила чергове засідання сесії на 19 жовтня, повідомлення про її початок було надіслане вночі на 17 жовтня. Звертаю Вашу увагу на те, що згідно регламенту порядок денний сесії повинен бути розісланий для ознайомлення за 7 днів до дня її проведення. Зокрема секретаріатом міської ради мені, як депутату, був надісланий порядок денний сесії, в одному із пунктів якого зазначено про надання мені, Почаєвцю В.Ю., земельної ділянки в районі Кільцевої дороги. Втім, хочу наголосити, що я жодних заяв з проханням виділити мені земельну ділянку не писав та із подібними питаннями жодного разу до міської ради не звертався.

Зазначу, що бачу єдине пояснення таким діям чинного мера Уварова, який разом із  його корупційною колоною прибічників, очевидно, не знайшов кращого методу боротьби із конкурентом, як брудні закиди у мій бік.

Відомо, що для отримання земельної ділянки потрібно, найперше, подати певний пакет документів, який має розглядатися земельною комісією перед тим, як винести питання на сесію. Тому наголошую, що таких документів у міську раду я не надавав. Враховуючи всю бюрократію та процедуру отримання земельної ділянки, стає очевидним, що підлеглі чинного мера Винник ці документи – підробили.

Наголошую, що за фактом даної справи, я буду звертатися до правоохоронних органів з проханням дати належну оцінку таким діям та притягнути винних до відповідальності.

Хочу нагадати, що за ініціативи команди політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» у м. Винники, Народний депутат України, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов на черговому засіданні комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції виступив з вимогою провести виїзне засідання на Львівщині аби об’єктивно перевірити факт масового розкрадання землі, призначеної для садків і шкіл, Винниківською міською радою. Засідання планують провести цього року у листопаді. Можливо це і стало причиною такої  брудної поведінки чиновників міської ради, які такими діями намагаються скомпрометувати мене, як кандидата, та дезінформувати винниківчан напередодні виборів.

Скріншот повідомлення, розісланого депутатам ВМР

Порядок денний сесії, розісланий депутатам ВМР


Теги: Володимир Почаєвець, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar