Місцеві вибори – 2015: зустріч із кандидатом на міського голову Львова Ігорем Васюник
18.10.2015 20:34
19 жовтня в актовій залі Винниківської дитячої школи мистецтв №9 о 18.00 відбудеться чергова зустріч народного депутата України, кандидата на міського голову Львова Ігоря Васюника з мешканцями міста.

Її організовує місцеве товариство «Просвіта» на чолі з головою Любомиром Білоусом, з ініціативи якого вдалося налагодити тісну співпрацю й контакти між народним обранцем і громадою Винників ще задовго до виборів... Ігор Васюник щиро перейнявся, зокрема, культурно-туристичним проектом «Стежка Митрополита Андрея Шептицького» і спричинився до прискорення його реалізації у коридорах влади на всіх рівнях.  

Скажемо більше, у передвиборчій програмі кандидата Васюника, яка в разі його обрання на посаду голови Львова стане стратегією розвитку древнього міста, проблеми  Винників займають окремий розділ. Частково їх Ігор Васюник уже озвучив у своєму Зверненні до громадян міста (подаємо нижче). Але, очевидно, що це, хай важливі, але тільки штрих-пунктири до цілісного бачення перспектив міста. Більш комплексну картину розв’язання проблем Винників і генерального плану його розвитку можна буде скласти за підсумками зустрічей з виборцями.

Ігор Васюник, як досвідчений господарник, розуміє й те, що Винникам вкрай необхідний чіткий механізм співпраці з містом Лева, що на Винники, як на Рясне та Сихів, не можна дивитися як на околицю чи периферію. На відміну від тих керівників Львова, які бачать себе мерами лише площі Ринок і лакують фасади будинків у центрі для туристів, він усвідомлює: туризм – чудова і перспективна галузь, приносить дивіденди, але  ним життя не обмежується і треба дбати про виробництво, екологію, комунальну сферу, інфраструктуру, творити комфорт, у першу чергу, для корінних мешканців в центрі й на околицях.

Усвідомити серйозний підхід до місцевих виборів мають і громадяни. Не можна спокушатися на популістські гасла аферистів, які не мають нічого спільного з економікою, розумінням проблем міста, функціонуванням її комунальних структур, а творять свій імідж виключно тим, що зловживають журналістською професією з екранів телевізорів – та ще й телеканалів, які належать олігархам.

Окремо слід сказати про нині чинного мера Львова. Увесь час Товариство «Просвіта» намагалося налагодити бодай якусь співпрацю з ним та підлеглим йому чиновництвом. Цілковита байдужість до проблем Винників витала в Ратуші впродовж і однієї, і другої каденції. Воно й не випадково, коли головна особа міста дбає про свій авторитет  не через розв’язання проблем мешканців, а через...творення політичної партії під себе. Така ось виходить самопоміч.

Отож, Товариство «Просвіта» закликає винниківчан прийти на зустріч з кандидатом на міського голову Львова, аби спільно доповнити, поглибити програму розвитку нашого міста, і підтримати людину, яка житиме турботами і Львова, і Винників.

Рада Товариства «Просвіта» м. Винники


ЗВЕРНЕННЯ

кандидата на посаду міського голови  Львова

ІГОРЯ ВАСЮНИКА

до мешканців Винників

Вельмишановні винниківчани! У нинішніх непростих умовах виборів до місцевих рад я прийняв для себе відповідальне рішення - балотуватися на посаду міського голови Львова. Гадаю, чималий управлінський досвід, знання господарки міста, а також напрацювання можливих шляхів подальшого розвитку адміністративно-територіальної одиниці можуть пригодитися і Винникам, і Львову.

Переконаний, що сучасний міський посадник Львова мусить приділяти більше уваги Винникам, зокрема сприяти покращенню умов життєдіяльності мешканців міста.

Тому, як управлінець-прагматик, насамперед розпочну з організації доброї взаємодії між самоврядними органами – Львівською і Винниківською міськими радами.

І першим моїм кроком буде допомога у вирішенні питання пасажирських перевезень: достатня кількість маршрутів, ритмічність руху транспортних засобів і розширення часових рамок надання цієї послуги зі Львова до 23 години.

Упевнений у тому, що вдасться отримати субвенції і, нарешті, відновити діяльність дитячого дошкільного комбінату (вул. О. Теліги).

Серед пріоритетів – відкриття пологової лікарні на базі частини приміщень колишньої очної лікарні, що належала до 6-ої комунальної міської лікарні м. Львова і знаходиться на вул. Галицькій, 1 у Винниках.

Узагалі успішна влада має створювати умови, щоб молоді сім’ї могли народжувати дітей і працювати.

Вважаю, що міським радам Винників і Львова потрібно серйозно займатися питанням створення робочих місць, і насамперед у сфері матеріального виробництва. Необхідно думати про залучення інвестицій у будівництво сучасних екологічно чистих підприємств.  У цьому плані я готовий бути добрим союзником Винників.

Публічно висловлюю свою готовність сприяти будівництву локальних очисних споруд, а також допомагати розв’язанню питання водопостачання і каналізування Винників. За прогнозами у зовсім недалекій перспективі кількість мешканців міста зросте на 25-30% і зволікання з вирішенням цієї проблеми може призвести до екологічної катастрофи.

У моїй діяльності на посаді міського голови Львова не стоятимуть осторонь питання церкви, шкіл Винників (у т.ч. Дитячої школи мистецтв №9 м. Львова), будинків дитячої та юнацької творчості, музеїв і клубів.

Окремо хочу сказати про Центр традиційних ремесел імені Бориса Возницького. Це дітище просвітян Винників і легендарного митця, Героя України, який мріяв, аби тут молодь переймала славні традиції предків – української вишивки, народного ковальства, художньої обробки деревини... Довести цю ідею до логічного завершення – справа честі для кожного з нас, Центр традиційних ремесел буде вдячною пам’яттю про сподвижника національної культури, почесного громадянина Винників Бориса Возницького.

Готовий також долучитися до побудови Музею історії, побуту та культури етнічних українців Надсяння, Холмщини, Лемківщини, Підляшшя у Винниках.

Особливо уважно ставитимусь до проблем військових і їхніх сімей.

Я пропоную винниківчанам чесну, відкриту й тривалу співпрацю і вдячний Винниківському міському товариству “Просвіта” ім. Т. Шевченка за спільну роботу над проектом “Стежка Митрополита Андрея Шептицького”.

Тепер вибір за вами.

Ваш Ігор Васюник

Винниківське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка на своїх зборах 20 вересня підтримало кандидатуру Ігоря Васюника на посаду міського голови Львова і звертається до мешканців Винників з проханням віддати свої голоси за людину, яка добре знає і переймається проблемами нашого міста і його мешканців. Ігор Васюник уже нині бере активну участь у реалізації окремих проектів, що стосуються соціально-культурного розвитку Винників.

На знімку: кандидат на міського голову Львова Ігор Васюник виступає перед мешканцями Винників


Теги: винниківчани, Просвіта, вибори, Ігор Васюник


Читайте також:
Коментарі
avatar