Голова товариства депортованих з Надсяння підтримав Володимира Квурта на виборах міського голови Винник
19.10.2015 18:15

«Якби я жив у Винниках, то без жодного сумніву проголосував за Володимира Квурта», — заявив у коментарі «Винники Plus» голова Львівського регіонального суспільного товариства «Надсяння» Володимир Середа.

Він зазначив, що, хоч і не може брати участь у виборах міського голови Винник та депутатів Винниківської міської ради, однак як українець небайдужий до результатів виборів до місцевих рад.

Голова «Надсяння» публічно підтримує партію Блок Петра Порошенка «Солідарність» та її кандидата на посаду мера Винник. Своє рішення він пояснив так: «Тут збігаються мої політичні та людські симпатії. Якщо подивитись на ситуацію ширше, то кожен виборець, який зацікавлений у будівництві держави, а не руйнуванні, підтримає центристські політичні сили. Про лівих зараз навіть нема що говорити, про крайніх правих не буду коментувати, хоч там і багато щирих патріотів України. Але в ситуації, коли Україну треба виводити на нормальне майбутнє, повинні бути при владі будівничі».

Володимир Середа розповів, що Володимира Квурта особисто знає за його роботою секретарем Львівської міської ради. «Мені тоді у громадських справах часто доводилось бути у Львівській міській раді. І я переконався, що це дуже ділова та вольова людина, яка при цьому конструктивно мислить. Він ніколи не давав вивести себе з рівноваги, хоча таких спроб було багато. І оця його виваженість, такт є надзвичайно важливими. Адже людина, яка приходить до посадової особи, хоче, щоб та поставилась до неї з увагою і розумінням», — сказав він.

«Тому Володимир Квурт — це зразок інтелігентного, сучасного службовця, якого б я хотів бачити в кожній установі», — наголосив В.Середа.

Відтак голова «Надсяння» звернувся до мешканців Винник, серед яких є багато таких же, як і він, депортованих українців — з Надсяння, Холмщини, Лемківщини, та їх нащадків з порадою підтримати кандидатуру Володимира Квурта на виборах міського голови Винник.

«Винники для мене не є байдужими, бо завдяки зусиллям директора Винниківського музею Ігоря Тимця вдалось отримати ділянку землі для будівництва музею депортації. На жаль, у Львові для цього ділянки не вдалось знайти. Сподіваюсь, нам вдасться у Винниках створити музей культури та побуту депортованих українців», — сказав на завершення Володимир Середа.

Товариство «Надсяння» об’єднує українців, переселених з етнічних українських земель з регіону Надсяння (теперішня Польща).


Теги: Володимир Квурт


Читайте також:
Коментарі
avatar