У Винниках буде новий сучасний басейн
21.10.2015, 12:27

Григорій Козловський, відомий винниківський підприємець і меценат, почав реалізовувати у Винниках новий амбітний проект — він будує спортивний комплекс, «родзинкою» якого стане сучасний басейн.

Про це йдеться в матеріалі, опублікованому в газеті «Я люблю Винники».

Як відомо, на сьогодні у Винниках нема жодного діючого басейну. Якийсь час в місті ще працював басейн у середній школі №29, проте і його зрештою змушені були закрити через аварійний стан. Таким чином, юним винниківчанам нема де навчатись плавати. Звісно, залишається Винниківське озеро, проте його санітарний стан залишає бажати кращого.

Тож Григорій Козловський вирішив зробити місту такий подарунок. На сьогодні відбувається заливка чаші нового басейну. Відкрити його підприємець планує уже навесні 2016 року.

За проектом, цей басейн матиме 25 метрів у довжину. Вода у ньому підігріватиметься. А оскільки він буде закритий, то плавати у ньому винниківчани зможуть навіть взимку.

«Я планую при цьому басейні відкрити секції з плавання, в яких можна буде задіяти мінімум 200 дітей», — розповів Григорій Козловський.

Окрім басейну, у спорткомплексі, за словами підприємця, будуть облаштовані боксерський ринг, зали для гри у сквош, тренажерний зал, а також зал, в якому проводитиме свої тренування секція з вільної боротьби. Григорій Козловський зізнався, що спорткомплекс будує не просто так, а тому, що дуже хоче створити умови, за яких у Винниках нарешті вдалося б виховати першого олімпійського чемпіона.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Григорій Козловський

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...