Володимир Почаєвець прозвітував за рік роботи команди "Народного контролю" у місті Винники
22.10.2015 21:38

Сьогодні ми виборюємо своє право жити у вільній державі без ворогів і, що головне, без фальші чиновників. Втім у той час, коли на сході триває війна за цілісність території України, у нашому місті загострюються комунальні проблеми, які роками не вирішувались. Відтак разом із небайдужими мешканцями ми взялися тиснути на чиновників. Звісно, всього одразу не зробиш.

Одним із перших проектів моєї діяльності з “Народним Контролем” була проблема світлофорів на центральній вулиці, які постійно виходили з ладу. Їздити і ходити там було небезпечно. Обстеження світлофорів на вулиці Галицькій провели активісти Народної Самооборони спільно з журналістами “Народного Контролю” та інспекторами ДАІ, які  дійшли до висновку, що світлофори виходять з ладу через нестачу напруги. Як результат нашої роботи – місцеві комунальники ситуацію виправили, світлофори на вулиці Галицькій працюють. Однак ми не зупинилися.

Кіоски на центральній вулиці міста кілька місяців працювали незаконно – власники не платили за оренду землі. На звернення мешканців Вин­ників з цього приводу міська влада не реагувала… Журналісти та громадські активісти разом із працівниками ДАІ, провівши відповідні заміри, визначили, що кіоски розташовані з порушеннями. Один із незаконно встановлених МАФів був демонтований. Після втручання “Народного Контролю” за незаконні МАФи взялися прокуратура та суд. Надалі ми стежитимемо за перебігом цієї справи.

У лютому 2015 року спільно з жителями міста Винники ми виступили проти незаконного будівництва висотки на місці, де мав з’явитися дитячий навчально-спортивний комплекс. Забудовник ігнорував вимоги людей, не зважав на їхні протести. Відстоювати права жителів узялися громадські діячі Львівщини. За моїм депутатським зверненням прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо будівництва. Станом на сьогодні, мене як, представника громади, введено третьою стороною у справі, призначено до розгляду колегією суддів.

Ще одним результатом моєї роботи з “Народним Контролем” є те, що відремонтують розбиту дорогу у Винниках на вулиці Сагайдачного. Раніше ця вулиця була в суцільних ямах. Місцеві чиновники не бралися за ремонт, скільки люди не просили їх про це. Тим часом активістам “Народного Контролю” в міській раді пообіцяли, що до кінця року відремонтують згадану вулицю, прокладуть каналізацію, відновлять освітлення. Один з пунктів вже виконаний – на вулиці Сагайдачного встановили нові ліхтарі.

 Також ми добилися освітлення вулиці Стуса. Станом на сьогодні аварійну електромережу налагодили – вуличні ліхтарі працюють. “Народний Контроль” вимагав від влади міста Винники сплатити борг, щоб людям відновили подачу гарячої води. У ЛМКП “Львівтеплоенерго” пояснили: на Кільцевій відключили гарячу воду за неоплату. Тільки-от заборгували не мешканці, а міська влада! Мерія Винників запевняла, що проблема з’явилася через банківську тяганину. Попри всі негаразди перед великодніми святами люди таки отримали гарячу воду.

Завдяки підтримці народного депутата України, лідера громадського руху “Народний Контроль” Дмитра Добродомова і журналістів “Народного Контролю” мешканцям будинку на вулиці Кільцевій 2-а, встановили індивідуальні електролічильники. Люди казали, що вже понад два роки разом із сусідами оббивали пороги владних кабінетів з проханням дозволити встановити у їхніх помешканнях індивідуальні електролічильники. Комунальники роками не чули містян. Лише після втручання “Народного Контролю” електроприлади опломбували.

Також після втручання “Народного Контролю” у Винниківському відділенні міліції відновили електропостачання. Електрики у правоохоронців не було близько двох місяців. Комунальники пояснювали, що відключили її за неоплату. Через це міліціянти на своїх робочих місцях бували вкрай рідко. Я, як депутат міської ради, уже написав депутатське звернення до очільника міліції Львова Павла Герасима з проханням передбачити кошти для встановлення окремого електролічильника у приміщенні Винниківського відділення міліції.

Донедавна однією з актуальних і гострих проблем м. Винники, з якою звернулися мешканці до Народного Контролю, були відкриті каналізаційні люки. Разом з Народним Контролем ми проінспектували дороги міста, після чого я подав депутатське звернення до Винниківської міської ради та звернувся до Винниківського МКП з вимогою виписати та встановити необхідну кількість люків. Після наших дій, люки по місту були закриті. Завдяки результативним діям Народного контролю у місті Винники  люди дедалі частіше почали звертатися до нас за допомогою.

Окрім цього, ми отримали звернення від мешканців двох різних будинків по вул. Кільцевій про проблеми з підвальними приміщеннями. В обох випадках приміщення затоплювало: в одному водою, в іншому - каналізаційними стоками. Мешканці не мали змоги використовувати дані приміщення за призначенням через вологість, болото та сморід. Завдяки втручанню Народного Контролю в одному підвальному приміщенні замінили трубу і тепер, зі слів мешканців, у підвалі  сухо. В іншому комунальники прочистили від багаторічних нашарувань жирів у каналізаційних трубах. Народний Контроль стежить за виконанням робіт, оперативністю і якістю виконання.

Також разом з Народним Контролем ми займаємся проведенням та організацією різноманітних культурних заходів у м. Винники. На День Державного прапора, ми організували свято для дітей, оскільки вважаємо що патріотичний дух потрібно підтримувати, особливо в такий нелегкий для України час. Діти виконували пісні, читали вірші та брали участь у конкурсах.

До «Громадського руху «Народний контроль» звернулася Галина Донець. Жінка розповіла, що її звільнив з посади мер Винник Сергій Уваров. Жінка не здалася і відвоювала у суді своє поновлення на посаді. Та до рішення Феміди чиновникам байдуже. Його ніхто не виконував і не збирається виконувати, допоки у справу не втрутився Народний контроль. У результаті відкрито кримінальне провадження за невиконання рішення Європейського суду, після чого Личаківським районним судом накладено арешт на майно Уварова С. І.

У громадську приймальню звернулася громадянка Бакай Н. М. з проханням надати їй юридичний супровід. Приємною несподіванкою стало рішення Личаківського суду, який задовольнив позов мешканки міста Винник Бакай Н. М. до Уварова С.І. як керівника органу місцевого самоврядування у справі щодо ненадання відповіді на інформацію.

При необхідності звертайтеся до “Народного Контролю”. Разом зробимо більше!”. Телефонуйте до координатора “Громадського руху «Народний Контроль” у місті Винники Володимира Почаєвця за номером +38 067 586 35 75 або пишіть на електронну адресу pochaivec@ukr.net.

Дмитро Добродомов, лідер «Громадського руху «Народний контроль», народний депутат України, секретар Комітету Верховної ради України з питань запобігання та протидії корупції:

Володимир Почаєвець доводить, що в кожному поставленому завданні має бути максимальний результат! Жодне звернення громадян не залишається поза увагою помічника народного депутата, тому на сьогодніш- ній день маємо результат – десятки вирішених справ. Володимир завжди готовий поділитися своїми знаннями та досвідом для реалізації громадських ініціатив. Своєю працею він доводить, що місцева влада буде працювати чесно і виконувати свої обов’язки, насамперед, щоб забезпечити надання необхідних послуг громадянам, гарантованих державою. Тому тільки Володимира Почаєвця бачу достойним кандидатом у мери Винник. Разом наведемо лад та подолаємо корупцію.

Валерій Веремчук, керівник «Народної Самооборони» Львівщини. Голова обласної організації «Громадський рух «Народний контроль»:

Усі ми пам’ятаємо, якою активною була громадськість під час Революції Гідності. Яскравими прикладами самоорганізації населення були: “Центр відправки на Київ”, “Майдан SOS”, “Автомайдан”, “Народна Самооборона”. Керманичем та активним учасником цих громадських об’єднань і формувань у м. Винники є Володимир Почаєвець. Як координатор Народного контролю, керівник Народної Самооборони та центру забезпечення військових у м.Винники, забезпечував учасників АТО амуніцією, одягом та продуктами харчування. В той час, коли міліція була деморалізована, організовував нічні патрулювання та відповідав за безпеку міста Винник. За час своєї роботи йому вдалося об’єднати людей задля досягнення спільної мети – права жити гідно і комфортно у своєму місті, і що головне, без фальші високопосадовців!


Теги: народний контроль, Володимир Почаєвець


Читайте також:
Коментарі
avatar