Мирон Маркевич закликав усіх винниківчан прийти на вибори
23.10.2015 14:07
Мирон Маркевич, відомий винниківчанин і видатний футбольний тренер закликав мешканців Винник обов’язково прийти на вибори, щоб не знехтувати шансом змінити ситуацію в місті на краще.

Про це йдеться в його зверненні до винниківчан, яке є у розпорядженні «Винники Plus».

Публікуємо нижче текст звернення без змін.

Шановні винниківчани!

Мене мало цікавить політика, намагаюсь бути від неї подалі. Але мене цікавлять Винники. Це — моє рідне місто, я тут народився, я його дуже люблю. На жаль, буваю тут не так часто, як хотів би, але кожного разу, як приїжджаю, відпочиваю тут душею.

Мені небайдуже, яким буде майбутнє Винник. А то, яким воно буде, залежить від результату цих виборів, від того, за кого ми з вами проголосуємо.

Я зараз не хочу ні за кого агітувати — ми всі дорослі люди і здатні самі вирішити, кого хочемо бачити при владі. Добре було б, звичайно, щоб це були нормальні люди, які хочуть реально щось зробити для Винник і мають для цього можливості. Я тільки хочу вас закликати не відсиджуватись вдома, а таки прийти на вибори і зробити свій вибір, щоб потім не жалітися, що влада в нас якась не така. Яку виберемо, така і буде. Вибори — якраз той момент, коли можемо змінити ситуацію в місті на краще. Важливо скористатись цим шансом.

З повагою, Мирон Маркевич.


Теги: Мирон маркевич, вибори


Читайте також:
Коментарі
avatar