ЗМІ оприлюднили дані про статки родини міського голови Винник
24.10.2015 11:49

Журналісти львівських ЗМІ з’ясували, що родина міського голови Винник Сергія Уварова володіє трьома квартирами, кафе в парку, кількома земельними ділянками площею майже 2,25 га та трьома автомобілями.

Як дослідили «Наші гроші. Львів», дві квартири належать Уляні Уваровій, дружині міського голови Винник. Її найбільша квартира, площею 372,6 м², - на вулиці Сухомлинського, 12 у Винниках.

Будинок за цією адресою почали зводити у 2012 році, однак здали в експлуатацію лише в 2015-му. Ймовірно, саме тому квартира, записана на Уварову, з’явилась в реєстрі нерухомості у вересні цього року.

Житло у будинку на Сухомлинського продають за ціною 9,9 тис. грн/м², а тому вартість  квартири Уварових становить майже 3,7 млн грн. До слова, замовником будівництва виступало ТОВ «Гал-Дім», 50% якого у 2012 році володіла Уляна Уварова. Тепер компанія повністю належить її партнерові Андрію Чорному.

Друга квартира, якою володіє дружина Уварова, - на вулиці Парковій,19 у Винниках, площею 294,4 м². Щоправда, у своїх деклараціях Сергій Уваров вказував не той номер квартири – №46. Згідно з держреєстром речових прав на нерухоме майно, квартира з таким номером має площу лише 69,5 м², і з 2011 року й досі належить зовсім іншій людині.

Сам Сергій Уваров також володіє частиною квартири на вулиці Кільцевій, 5 у Винниках. Інша частка належить його матері. Загальна площа квартири 80,2 м².

Щодо землі, то дружина Уляна також володіє землею площею майже 1,3 га у Винниках, де якраз зводять багатоповерхівку. Володіє землею і донька Уварова Тетяна. Згідно з держреєстром, їй у травні цього року невідомий подарував 0,052 га для садівництва на вулиці Б.Хмельницького, зовсім поруч із Винниківським озером.

Мати Уварова Галина взяла в міста в оренду до серпня 2053 року ділянку площею 1,27 га на вулиці Галицькій у Винниках і передала її в суборенду внучці Тетяні. Фактично, це невеликий парк. Галині Уваровій на цій ділянці належить будівля кафе площею 840,5 м².

Ще одна ділянка, для будівництва та обслуговування зблокованої котеджної забудови, є на вул. В. Івасюка, площею 0,896 га. Її власником в держреєстрі станом на 2014 рік вказано сина Уварова Віталія. Утім ця ділянка чомусь відсутня в декларації про доходи Сергія Уварова за минулий рік.

Віталій Уваров надав ділянку під забудову, після чого її правокористувачем став ЖБК «Винники-1». Сьогодні на цій ділянці будують житловий комплекс «Зелений двір», активно просуваючи проект в мережі.

Як виявилось, Віталій Уваров уклав договір із опонентом батька на місцевих виборах цього року. Співвласницею ЖБК «Винники-1» є Алла Демчук – кандидатка на крісло міського голови Винник.

У 2014 році Сергій Уваров задекларував 98,6 тис. грн доходу, а члени його сім’ї – ще 31,3 тис. грн. Автопарк родини складався з малотонажного вантажного фургона Renault (2008 р.в.), і трьох легкових авто: Renault (2014 р.в.), Volkswagen (2012 р.в.) та Toyota Sequoia (2008 р.в.).

Перед тим, у 2013 році, дружина Уварова отримала від відчуження цінних паперів та корпоративних прав 0,95 млн грн, а Сергій Уваров задекларував 102,4 тис. грн доходу.

Нині Уляна Уварова є одноосібним власником ПП «Паладіум Люкс», співвласницею ТОВ «Компанія «Данило Галицький» та ПП «Гал-Дім».

Нагадаємо, Сергій Уваров вдруге став міським головою Винник у 2010 році. Перед тим він керував Винниківською міськрадою у 2002-2006 рр. На цьогорічних місцевих виборах, які відбудуться в цю неділю, Уваров балотується на міського голову втретє.

За даними соціологічної агенції «Фама», його підтримує менше 1% мешканців. 

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: Віталій Уваров, Уляна Уварова, Галина Уварова, Сергій Уваров


Читайте також:
Коментарі
avatar