Переможці конкурсу юних талантів «Я люблю Винники» здобули омріяні нагороди (ФОТО/ВІДЕО)
24.10.2015 15:21

У п’ятницю, 23 жовтня, відбувся святковий гала-концерт першого Конкурсу юних талантів «Я люблю Винники». Усі винниківські таланти зібралися разом на одній сцені й продемонстрували свої найкращі номери численним глядачам.

Участь у конкурсі взяли лише винниківчани – діти, які проживають, або навчаються у Винниках. І серед сорока винниківських талантів виявилися співаки, танцюристи, бандуристи, скрипалі, гітаристи, піаністи і навіть паркуристи.

Перш ніж вийти на сцену гала-концерту, учасники пройшли кастинги та конкурсний відбір перед очима професійного журі: голови журі Руслани Калини та членів журі Оксани Лань, Ярослава Биткалюка, Катерини Черевко, Ольги Соколик, Наталії Вінярської та Ярослава Харуна. 

Неймовірне хвилювання сповнювало усіх учасників за кулісами, адже в залі були присутні їхні рідні, керівники, викладачі, члени журі та організатори конкурсу.

До самого кінця концерту трималася головна інтрига конкурсу – хто ж стане переможцем і володарем призових місць.

На початку церемонії нагородження організатори конкурсу Григорій Козловський та Володимир Квурт тепло привітали усіх учасників, подякували за їхні старання та участь і оголосили, що Конкурс юних талантів «Я люблю Винники» стане щорічною подією для нашого міста.

Свої вітання і побажання успіхів усім конкурсантам також передав партнер конкурсу Андрій Побурко.

Для вручення дипломів голова оргкомітету Григорій Козловський запросив на сцену винниківчан-учасників АТО: старшого солдата Назара Крисюка, сержанта Андрія Оголовського та молодшого сержанта Ігоря Банаха.

Неймовірним сюрпризом для дітей та глядачів стало те, що всі учасники, окрім дипломів конкурсу та солодких подарунків, ще й отримали призи по 1000 гривень.

Перед нагородженням призерів Григорій Козловський відзначив конкурсантів, які найбільше сподобалися йому особисто, тож шестеро винниківських талантів ще отримали по 100 доларів персонально від нього.

Спеціальними дипломами з відзнакою були нагороджені Роман Вавричин – відзнака глядацької симпатії, Вікторія Щур – відзнака голови журі, танцювальний колектив «Браво», вікова група 6-8 років – відзнака за артистизм та Ірина Лобур – відзнака за оригінальність.

Учасники конкурсу змагалися у трьох вікових категоріях: 5–9 років, 10–13 років та 14–17 років. У кожній категорії були визначені переможці першого, другого та третього місць.

Зі сльозами на очах переможці вслухалися в свої імена й виходили для отримання нагород.
У категорії 5–9 років володарем третього місця та призу 2000 гривень стала середня група ансамблю «Карамель», у якій займаються діти віком 8–9 років.

Володарем другого місця та призу 3000 гривень стала наймолодша вікова група ансамблю танцю «Карамель» із танцем «Ми веселі зайченята».

Володарем першого місця та призу 5000 гривень став Северин П’ятаков, який виконав незабутню пісню Назарія Яремчука «Родина».

У категорії 10–13 років володарем третього місця та призу 2000 гривень став дует піаністів Михайла Яцківа та Анастасії Бархатової, які виконали твір «Money».

У цій віковій категорії розпалилася найгостріша боротьба між учасниками, і призерів розділяв між собою лише один бал. Тож у цій категорії організатори вирішили присудити два другі та два треті місця.

Тож ще одне третє місце та приз 2000 гривень були присуджені співачці Христині Тинкалюк.
Володарями двох других місць та призів по 3000 гривень стали пара Марини Поволокіної та Олександра Фальшовика і старша група ансамблю танцю «Карамель».

Перемогу у цій категорії з відривом лише у два бали зумів вибороти Богдан Іванець, який отримав приз 5000 гривень.

У найстаршій віковій категорії 14–17 років бронзове місце та приз 2000 гривень здобула Анастасія Пришляк, яка прочитала вірш «Лілея».

Володарем другого місця та призу 3000 гривень стала Каріна Макогончук із проникливою піснею «Мамо». А почесним переможцем першого Конкурсу юних талантів «Я люблю Винники» стала Ірина Мельник, яка тримала головний приз 5000 гривень за пісню «Батькам».

Щасливі, схвильовані й зворушені юні винниківчани отримали неймовірний мотив до праці, здобутків, виступів і перемог на наступному Конкурсі юних талантів «Я люблю Винники». 

Анна Гордієвська

фото: Марта Талан


Теги: конкурс, Володимир Квурт, Я люблю Винники, Григорій Козловський, юні таланти

Читайте також:
Коментарі
avatar