Дві з трьох автоцистерн затриманих у Винниках мали дозвіл на злив стоків у каналізацію (ВІДЕО)
27.10.2015 09:48
Приватних підприємців асенізаційних машин, які на вихідних затримали патрульні у Винниках, перевірили на наявність документів, що дозволяють зливати нечистоти в каналізацію, розташовану поруч.

Про це розповів керівник комунального підприємства «Винниківське», повідомляє zaxid.net.

«Дві з трьох машин, які були зупинені, мали право зливати стоки згідно з укладеними з нами угодами. Третя із затриманих машин належить до тих, які самовільно без укладання угод їздять і зливають нечистоти. В них немає ніяких експертиз стоків, ні стоків забруднення», – розповів керівник МКП «Винниківське» Олег Горинь.

Також керівник підприємства зазначив, з підприємцями укладуть нову угоду про злив нечистот, найімовірніше, що й змінять точку зливу.

Нагадаємо, 24 жовтня у Винниках на вул. Івасюка працівники патрульної поліції затримали три автомобілі, які без дозволів зливали стоки у міську каналізацію. «Львівводоканал» надав поліції номери автомобілів, які мають право на певних точках зливати стоки в каналізацію. Затриманих машин у цьому списку поліціянти не знайшли. Як з’ясувалося, ці приватні авто обслуговували вигрібні ями у дворах мешканців Винників, відтак зливали нечистоти в каналізацію міста.


Теги: Олег Горинь, поліція, нечистоти, львівводоканал, МКП Винниківське


Читайте також:
Коментарі
avatar