Садовий – не переможець, – паралельний підрахунок «Свободи»
27.10.2015 16:56

Інформація, оприлюднена партією «Самопоміч», про перемогу Андрія Садового у першому турі виборів мера Львова – неправдива. За даними паралельного підрахунку голосів, проведеного «Свободою», чинний мер набирає 48,92% голосів, а отже буде другий тур, у якому за перемогу змагатимуться Андрій Садовий та Руслан Кошулинський.

Про це йшлося 27 жовтня на прес-конференції представників штабу ВО «Свобода», повідомляє ІА ZIK.

Керівник міського виборчого штабу «Свободи» Андріан Гутник оприлюднив результати паралельного підрахунку голосів, проведеного «Свободою» на основі копій протоколів з мокрими печатками з усіх 305 дільниць Львова.

«Результати підрахунку збігаються з результатами штабів інших політичних сил, окрім штабу «Самопомочі».

Андрій Садовий отримав 141 101 голос (48,9222%); Руслан Кошулинський – 35 195 голосів (12,2027%), Володимир Гірняк – 31672 голоси (10,9812%) та Дмитро Добродомов – 30781 голос (10,6723%)», – повідомив Гутник.

Кандидат у мери Львова Руслан Кошулинський назвав некоректним оприлюднення даних «Самопомочі» про перемогу їх лідера у першому турі виборів мера Львова.

«Команда Садового чомусь без висновків ТВК, всупереч екзит-полам, заявила що вони набирають понад 50%. Це некоректне ставлення до львів’ян і до своїх опонентів з огляду на те, що тільки сьогодні міська ТВК буде приймати протоколи з районних ТВК», – повідомив Кошулинський.

Він наголосив: штаб Садового припустився помилки у підрахунку голосів і це було висвітлено у ЗМІ, ймовірно, заради маніпуляції.

«Чи це є незнання закону, чи недосвіченість штабу, чи свідоме намагання занести в голови громадськості ймовірність лише одного туру – це запитання до наших опонентів. Некоректно оприлюднювати свої думки, адже вони можуть впливати і на представників ТВК», – додав Кошулинський.

Кандидат у мери наголосив: специфіка закону про місцеві вибори передбачає різний підрахунок голосів щодо політичних партій і кандидатів у мери.

«Ми консультувалися з цього приводу з ЦВК та міською ТВК – вони підтвердили правильність нашої методології підрахунку», – додав Кошулинський.

Керівник Львівського обласного виборчого штабу «Свободи» Ігор Янків пояснив, що йдеться про бюлетені, які визнані недійсними. На виборах мера недійсні бюлетені зараховуються до 100% голосів і теж впливають на кінцевий результат.

Раніше партія «Об’єднання «Самопоміч» заявила про перемогу Андрія Садового на виборах мера Львова в першому турі, з посиланням на дані паралельного підрахунку голосів, проведеного партією.


Теги: Андрій Садовий, Андріан Гутник, во свобода, Руслан Кошулинський


Читайте також:
Коментарі
avatar