Час нарешті подбати за рідне місто, - Володимир Квурт
28.10.2015 16:26

Новообраний міський голова Винник Володимир Квурт подякував винниківчанам за те, що підтримали його кандидатуру на виборах.

Про це йдеться у зверненні Володимира Квурта до мешканців Винник, яке він опублікував на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Пропонуємо для читачів сайту "Винники Plus" повний текст цього звернення:

Шановні винниківчани!

На мою думку, довіра — одна з найбільших цінностей, яка може бути у людських стосунках. Я дякую вам за те, що повірили у мене і підтримали на виборах міського голови Винник. Для мене справою честі буде виправдати вашу довіру. Зроблю усе можливе, аби втілити в життя план розвитку Винник, щоб вони стали містом, яким ви пишатиметесь і любитимете ще більше.

Я ніколи не ділив винниківчан на «своїх» і «чужих». Усі мешканці Винник — це мої роботодавці. Переконаний, що нова мерія спільно з міськими депутатами, а також представниками Винник у Львівській міській та обласній радах працюватимуть на благо всіх винниківчан, незалежно від їхніх політичних уподобань та персонального вибору.

Вибори були непростими. Мій основний конкурент, молодий і перспективний винниківчанин Богдан Шустер, отримав не набагато меншу підтримку, ніж я. Різниця між нами становила лише кілька десятків голосів винниківчан. Богдан Шустер — достойна людина. Мені імпонувало змагатись за довіру винниківчан із тим, кого я по-справжньому поважаю. І хоч місто розділилось у своїх електоральних уподобаннях, та наше завдання — не розділяти, а об’єднувати. Епоха лобізму приватних інтересів влади у Винниках залишилась у минулому. Тому я запропонував Богдану Шустеру приєднатись до моєї команди. Переконаний, що, об’єднавши зусилля, ми швидше перетворимо Винники на комфортне для життя місто.

Також закликаю всі конструктивні політичні сили до спільної роботи на користь міста та його мешканців. Досить змагатись, сперечатись та «перетягувати ковдру». Час нарешті подбати за рідне місто. Саме цим я і займатимусь. Як міський голова готовий підтримати усі корисні ініціативи, незалежно від того, від якої партії чи політика вони надходитимуть. Приєднуйтесь. Буде важко, але результат того вартий.


Теги: Володимир Квурт


Читайте також:
Коментарі
avatar