На виборах міського голови Львова буде другий тур
28.10.2015 16:58

У Львові буде другий тур з виборів мера міста. Чинний мер набирає менше, ніж 50% голосів. Про це 28 жовтня повідомили у Львівській міській ТВК, пише IA ZIK.

За попередніми даними ТВК, Андрій Садовий отримав підтримку 49,2282% мешканців, Руслан Кошулинський – 12,29%, Володимир Гірняк – 11,0854%, Дмитро Добродомов – 10,7490%.

Як пояснив голова міської виборчої комісії Ігор Сліпецький, на сьогодні ТВК опрацювала 100% протоколів з усіх районів Львова, окрім Галицького, оскільки там були проблеми зі світлом і вони технічно не могли скинути останні протоколи. Разом із тим відомо, що там Андрій Садовий набрав менше, ніж 49% голосів. Відтак вже можна сказати, що другий тур з виборів мера буде.

Раніше партія «Об’єднання «Самопоміч» заявила про перемогу Андрія Садового на виборах мера Львова в першому турі, з посиланням на дані паралельного підрахунку голосів, проведеного партією.

Водночас, даними паралельного підрахунку голосів, проведеного «Свободою», чинний мер набирає 48,92% голосів, а отже буде другий тур, у якому за перемогу змагатимуться Андрій Садовий та Руслан Кошулинський.

Фото: http://vgolos.com.ua/

Теги: Андрій Садовий, вибори, Руслан Кошулинський


Читайте також:
Коментарі
avatar