Богдан Шустер прийняв пропозицію новобраного мера Винник
29.10.2015, 19:46

Богдан Шустер опублікував на своїй сторінці у Facebook винниківчанам, які взяли участь у виборах і дав відповідь новообраному міському голові м. Винники Володомиру Квурту на його пропозицію приєднатися до його команди.

"Цьогорічні вибори показали, що винниківчани мали тверду волю змінити попередню владу, розділивши 70% голосів між двома кандидатами практично порівно, що стало ще одним унікальним моментом цих виборів. Незважаючи на те, що пан Володимир Квурт отримав перемогу, він оцінив великий відсоток довіри винниківчан, котрі підтримали мене і запропонував об"єднати довіру мешканців міста в одне ціле та стати мені його заступником.

Побачивши високий рівень довіри, висловлений Вами під час виборів, я погодився на пропозицію пана Володимира Квурта, щоб спільно реалізовувати передвиборчі програми наших команд", - написав головний конкурент Володимира Квурта на посаду міського голови Богдан Шустер.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Володимир Квурт, Богдан Шустер

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...