Немотивований чемпіон поступився на виїзді надмотивованому СКК «Демня»
31.10.2015 13:33
Винниківський "Рух" фактично завершив боротьбу у Прем'єр лізі Львівщини ще у минулому турі. Зігравши у нічию 4:4 з соснівським "Гірником" на своєму полі підопічні Романа Гданського достроково вчетверте стали чемпіонами Львівщини.

У сьогоднішньому виїздному матчі останнього туру цьогорічного чемпіонату з СКК "Демня" на особливу самовіддачу і жагу до перемоги від невмотивованих гравців "Руху", зі зрозумілих причин, ніхто не очікував.  Офіційний матч фактично для тренерів та гравців винниківської команди  перетворився на тренувальний спаринг з підвищеною відповідальністю.

На відміну від "Руху" господарям у цьому матчі потрібна була тільки перемога, яка забезпечувала їм срібні нагороди чемпіонату.

На перший тайм винниківчани вийшли у такому складі: Дяченко, Дмитрух, Бойко, Гурський, Романюк, Вільчинський, Іванов, Яким (гравець юнацького складу), Панасюк, Фурта, Шептицький.

На протязі першої половини зустрічі гра проходила за невеликої територіальної та ігрової ініціативи рухівців. Два непогані шанси відкривати рахунок у матчі мав Фурта та одного разу Романюк, але їхні удари були спрямовані прямо у воротаря. У свою чергу господарі особливо гострими моментами біля воріт гостей у першому таймі не відзначилися і команди пішли на перерву за нульового рахунку.

З перших хвилин другого тайму у рухівців замість Фурти, Шептицького та Романюка на полі з'явилися Омельченко, Макар та ще один гравець юнацького складу захисник Миць. Вже по ходу другого тайму Кікоть замінив Гурського.

Другий тайм пройшов за рівної боротьби, але було видно, що набагато більше мотивовані господарі будь-що прагнули здобути бажану перемогу. І їм це вдалося зробити. На 12 хвилині другого тайму вони забили гол у ворота Дяченка, який так і залишився єдиним у цьому матчі та приніс "Демні" срібні нагороди чемпіонату.

Ще раз привітаємо президента "Руху" Григорія Козловського, головного тренера команди Романа Гданського та його помічників, гравців та працівників клубу з четвертими золотими нагородами у чемпіонаті Львівщини та побажаєм успіхів та перемог у наступному сезоні, у якому, як повідомив президент після матчу з соснівським "Гірником", клуб з великою вірогідністю може перейти у статус професійного і заявиться у другій лізі чемпіонату України. Як всі добре знають, Григорій Козловський ніколи слів на вітер не кидає. Тож з нетерпінням будемо чекати нового сезону та нових перемог улюбленої команди.