Екс-депутати Винниківської МР провели таємну сесію, на якій роздали землю (ВІДЕО)
03.11.2015 19:51

У ніч з понеділка на вівторок, 3 листопада, відбулася «таємна вечеря» екс-депутатів Винниківської ради. Спершу захід планувався як прощальний фуршет, на який був запрошений колишній мер Винників Сергій Уваров, але пізніше нічна гулянка переросла у сесію.

Як повідомляє zaxid.net, таємна сесія відбувалася найвірогідніше у готелі-ресторані «Віконт», власником якого є екс-депутат від «Свободи» Ігор Федишин. Чи потрапили нічні рішення до секретаря Винниківської ради – журналістам дізнатися не вдалося, адже його на місці не було, а протоколів чомусь тут давати не захотіли.

Окрім Ігоря Федишина, на нічній сесії були присутні ще семеро колишніх депутатів. У міській раді Винників вони у меншості. А от підписи, яких їм бракувало для прийняття рішення, вони начебто вибивали погрозами.

«Відповідно, їм вчора голосів не хватало, тому вони почали робити вояжі по людям, по депутатам, які категорично відмовилися приймати участь у цьому бєзпредєлі. Навіть приймали такі міри, що страхали людей, казали, що будуть палити їхні магазини і машини», – розповів новообраний депутат Львівської міської ради Григорій Козловський.

Серед екс-депутатів є й Ігор Банах, втім на нічну сесію він не ходив. Його не запросили, та чоловік не образився, зате був на попередній, де теж роздавали землю.

«Я не голосував ні за які питання. Я просто спостерігав на тій попередній, що була вечірня сесія, я був на ній, все знав і від того моменту ми вже почали діяти, мається на увазі, за ті ділянки, які вони пороздавали», – зазначив екс-депутат Винниківської ради Ігор Банах.

Але які саме ділянки цього разу впали в око любителям таємних вечерь, поки що не ясно. Та новий мер Винників Володимир Квурт обіцяє триматиме все під контролем.

«Насамперед, я попросив взяти під контроль журнал реєстрації, де реєструються усі рішення Винниківської міської ради і міського голови. Відповідно, я дав доручення звернутися до землевпорядника, що у випадку, якщо звернуться туди можливі власники нових земельних ділянок, щоб їх повернули», – пообіцяв мер Винників Володимир Квурт.

За інформацією видання, під час нічної сесії роздали землі на старому німецькому цвинтарі у Винниківському лісі.


Теги: Григорій Козловський, Володимир Квурт, Ігор Федишин, міська рада, Сесія

Читайте також:
Коментарі
avatar